Rangeler

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  85
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  7

اعتبار در سایت

228 Excellent

8 دنبال کننده

درباره Rangeler

 • درجه
  عضو پیشرفته

آخرین بازدید کنندگان نمایه

581 بازدید کننده نمایه
 1. در خواست عضویت در مافیای فیوری

  @aria.09 درخواست شما تایید شد .
 2. در خواست عضویت در مافیای فیوری

  @PoUyAMcP درخواست شما تایید شد .
 3. TROLL

  با توجه به اینکه این شکایت به بنده مربوط نیست ولی تا اونجایی که من میدونم شما باید مدرکی ارائه بدید که به ایشون 3 تا وارن دادید و ایشون پیاده نشده نه اینکه بش بگید بیا پایین از ماشین.
 4. در خواست عضویت در مافیای فیوری

  @RedBull @emailshayan @Mersad درخواست شما تایید شد .
 5. اسم شما در بازی ؟ Rangeler سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Mafia FMS / PD / FBI عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://s6.uplod.ir/i/00922/6y6us7hkodrz.png به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Fury . آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله.
 6. در خواست عضویت در مافیای اف ام اس

  اسم واقعی شما؟ Mersad سن واقعی شما؟ 20 اسم شما در بازی؟ Rangeler لول /سطح شما در بازی؟ 36 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 10 15 ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) Fbi , Pd هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) Fms Eshghe چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) نمیدونم والا شما میدونید بهمون بگید . ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ شک دارید ؟ روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 2 3 ساعت
 7. Heh Faze Baziaro Nemishe Dark Kard  ....injast Ke Bas Begi Dadach Dari Eshteb Mizani :D

 8. Ehsangh-abuse rank

  شکایت شما تایید شد . بدلیل اینکه هلپر نباید یک پلیر را بی دلیل از سرور کیک کند . با هلپر مربوطه @ehsanghamnavaz برخورد خواهد شد. بسته شد.
 9. Behrooz

  شکایت شما تایید شد. به هلپر مربوطه @Behrooz تذکرداده خواهد شد. بسته شد.
 10. شکایت از Behrooz

  شکایت شما تایید شد. با توجه به اینکه هلپر @Behrooz در War از رنک خود سوءاستفاده کرده است و پلیر های دیگر را Find کرده است .یک Av دریافت کردند . بسته شد .