رفتن به مطلب
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

Ary4n

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  647
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Ary4n در خرداد 11

Ary4n یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

249 Excellent

5 دنبال کننده

درباره Ary4n

 • درجه
  عضو طلایی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

511 بازدید کننده نمایه
 1. Ary4n

  در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  اسم واقعی شما؟ آرین سن واقعی شما؟ 17 اسم شما در بازی؟ _Ary4n_ لول /سطح شما در بازی؟ 53 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 13 ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) ادمین لول 3 - استعفا هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) برگشت به مرحله قبل چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 5 ساعت
 2. Ary4n

  Ary4n-رعایت نکردن قوانین

  دوست عزیز در تاپیکی به شما مربوط نیست دخالت نکنید ! واقعا نمیدونم به شما اینا چگنه باید گفت! تهمت های شما هم باعث تخریب بنده نمیشود !
 3. Ary4n

  Ary4n

  دوست عزیز چندین بار به شما اخطار داده شده که در تاپیکی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید ! شما به بنده در تیم اسپیک فحاشی کردید و مجازات شدید ! بنده مسعول نیستم که از توهیناتی که شما در تیم اسپیک به بنده میکنید در روبروی بسیاری از پلیر ها ! از شما مدرکی همچون ریکورد بگیرم ! این موضوع مربوط به تیم مدیرتی سرور هست ! اگر قصد تخریب بنده را دارید باید بدونید که سخت در اشتباه هستید و کار هایی که انجام میدهید نا درست است ! از تیم مدیرتی درخواست دارم در صورت تایید با توجه به قوانین با ایشان برخورد شود! ( 7 روز محرومیت از سرور و تیم اسپیک به دلیل فحاشی به ادمین ) در صورت ارسال هرگونه پست بی مورد زیر این تاپیک با فرد مربوطه برخورد میشود!
 4. Ary4n

  شکایت از metsam_mltft

  بسته شد!
 5. Ary4n

  NooBest FBI EveR

  بسته شد!
 6. Ary4n

  Ary4n-رعایت نکردن قوانین

  بنده حرف هایی که باید میزدم را زدم ! فکر نکنم دیگه چیزی مونده باشه که نگفته باشم!
 7. Ary4n

  Ary4n-رعایت نکردن قوانین

  این موضوع به شما مربوط نیست ! دخالت نکنید ! اگه شما قوانین را بخونید میفهمید تحدید چیه ! تحدید کاریه که شما میکنید نه بنده ! ادمین ها با توجه به قوانین رسیدگی میکنند اینکه کسی قوانین را زیر پا بزاره جرمه ! همین حالا شما دارید به چه حقی به این پلیر فحاشی میکنید و میگید پسرم ؟ فکر کردی حرف قشنگیه؟ بار قبلی که با شما رسیدگی شد به شما اخطار داده شد که در صورت تکرار با شما برخورد میشود! پلیر های زیادی از جمله: SaTaN - Shams021 و.... این قانون برایشان اعمال شده است ! حتی بنده این قانون را برای شما اعمال نکردم! در صورتی که هیچ کدام از این قانون ها برای شما به دلیل سابقه پیشین شما صدق نمیکند! و بنده تنها شمارا به مدت 3 ساعت از سرور میوت کرده ام! این قانون یکی از قوانینی هست که این سرور را تشکیل میده هر کجا قوانین خودش را داره! رعایت ادب، نزاکت و شئونات اسلامی در همه حال واجب است.
 8. Ary4n

  گزارش های هفتگی گارد ملی

  با سلام خدمت شما دوست عزیز اسکرین شات ها توسط بنده چک شد! بسیاری از اسکرین شات های ارسالی برای تاریخ ها 17 ام الی 20 میباشد که جزو زمان مشخص شده برای ارسال اسکرین هفته گذشته نمیباشد! منیجر محترم @Keivan رسیدگی شود!
 9. Ary4n

  گزارش های هفتگی پلیس فدرال

  با سلام خدمت شما دوست عزیز اسکرین شات ها توسط بنده چک شد! بسیاری از اسکرین شات های ارسالی برای تاریخ ها 17 ام الی 20 میباشد که جزو زمان مشخص شده برای ارسال اسکرین هفته گذشته نمیباشد! منیجر محترم @Keivan رسیدگی شود!
 10. Ary4n

  Ary4n-رعایت نکردن قوانین

  با سلام خدمت شما دوست عزیز دوست عزیز علت اینکه شما هم اکنون با آیدی فیک در انجمن مطلبی ارسال کرده اید این است که بار ها و بار ها قوانین انجمن را زیر پا گذاشته اید! همانطور که میدانید فحاشی مکرر محرومیت از سرور دارد! بخش قوانین عمومی: استفاده از الفاظ رکیک حتی استفاده به صورت سانسور شده ممنوع می باشد. بازیکنانی که بیش از 7 بار به این قانون بی توجی کنند، قوانین زیر برای آنها نادیده گرفته شده و در هر بار بی توجهی از 5 الی 7 روز از سرور محروم خواهند شد. رعایت ادب، نزاکت و شئونات اسلامی در همه حال واجب است. و در این رابطه به علت عدم رعایت ادب به شما اخطار داده شده بود که اگر بار دیگر در انجمن و سرور بی احترامی چه به پلیر چه به ادمین ها کنید با شما مانند قوانین برخورد میشود! در حال حاظر با توجه به قوانین بنده باید شما را 5 الی 7 روز از سرور بابت فحاشی مکرر از سرور محروم میکردم ولی با توجه لطفی که به شما کرده ام شمارا 3 ساعت تنها میوت کرده ام ! در صورتی که شما از لول بالایی هم در سرور برخورد دار هستید و قوانین متفاوت است ! با توجه سابقه های پیشین شما مانند بن شدن های دیگر حتی این قانون برای شما صدق نمیکند و در صورت صلاح دید تیم مدیریتی سرور شما دارای محرومیت بیشتری از سرور میشوید! با رعایت تمامی احترامات بنده از تیم مدیرتی سرور درخواست رسیدگی به این شکایت را از شما بابت این موضوع دارم و در صورت صلاح دید با توجه به قوانین با ایشان برخورد شود. تا رسیدگی این شکایت توسط تیم مدیریتی سرور از هرگونه ارسال پست های نامربوط و .... بپرهیزید.
 11. Ary4n

  شکایت از Hosseinjmm

  پلیر مورد نظر به علت فحاشی های مکرر درون سروری به مدت 3 ساعت در سرور میوت میشوند! بسته شد!
 12. Ary4n

  شکایت از mahdiebrahimi77

  شکایت شما تایید شد ! با پلیر مورد نظر برخورد میشود! بسته شد!
 13. Ary4n

  شکایت از metsam_mltft

  لیدر محترم @Adrenaline رسیدگی شود!
 14. Ary4n

  شکایت از بازیکن OnHold

  شکایت شما تایید شد ! با پلیر مورد نظر برخورد میشود! بسته شد!
 15. Ary4n

  مدیک که تو ماشین ملت جی میکنه

  بسته شد!
×