خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Ary4n

کمک کننده
 • تعداد ارسال ها

  414
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Ary4n در خرداد 11

Ary4n یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

246 Excellent

4 دنبال کننده

درباره Ary4n

 • درجه
  عضو طلایی
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

361 بازدید کننده نمایه
 1. شکایت از _Ary4n_

  دوست عزیز همانطور که در اسکرین خود شما مشخص است شما در بازی از بنده شکایت کردید که معلوم است ! (/call 110) و بنده از عمد شمارا نکشتم! میتنید ببینید در تصویر! شکایت شما نیز برای 4 روز پیش نیز میباشد!
 2. شکایت از هلپر _Ary4n_

  لطفا در شکایتی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید! از هرگونه اسپم نیز بعد از این تاپیک بپرهیزید ! بررسی این شکایت مربوط به تیم مدیریتی سرور میباشد!
 3. شکایت از هلپر _Ary4n_

  دوست عزیز اینجا محلی نیست که شما به دلیل اینکه شکایت شما مورد قبول نباشه آن را پس بگیرید یا نگیرید و ....!! ایشون به بنده گفتن کیل اشون کنم و بنده در حال انجام اینکار بودم و اگر ایشون از بنده شکایتی داشتن خودشون در انجمن از بنده شکایت میکردند! دوست عزیزی که گفتن جنگه هم فکشنیشون داشتن بنده را کیل میدادند از قبل و بعد از آن بنده را کشتند! پلیر محترم @R4dmehr در تاپیکی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید!. از هرگونه اسپم نیز بعد از این تاپیک بپرهیزید ! بررسی این شکایت مربوط به تیم مدیریتی سرور میباشد!
 4. شکایت از هلپر _Ary4n_

  .
 5. شکایت از هلپر _Ary4n_

  .
 6. شکایت از هلپر _Ary4n_

  دوست عزیز پلیر محترم Shams021 همانطور که در اسکرین شما نمایان است به بنده گفتند ایشون را کیل دهم بنده هم اینکار را داشتم انجام میدادم جالب اینجاست حتی نتوانستم ایشون که خودشون خواستن را کیل بدم و دیگران بنده را کیل دادند! دوست عزیز اگر با کسی مشکلی دارید این راه درستی برای خراب کردن آن فرد نیست ! لطفا از شکایت های بی مورد و دروغین بپرهیزید! @GodFather
 7. شکایت از Milad

  دوست عزیز این شکایت وارد شده به EsiD4nger کاملا جعلی میباشد! مانند شکایت پیشین خوده شما لطفا از هرگونه شکایت جعلی بپرهیزید زیرا این کار تخلف میباشد! اگر مثال شما از ادمینی که هلپر نبوده بنده هستم خواستم بهتون بگم که بنده در زمانی که شما در سرور به دلایلی حظور نداشتید دوران Beta Helper - Helper - Admin Level 1 خود را قبل از اینکه به درجه Admin Level 2 برسم سپری کرده ام ! قوانین انجمن قوانین بدون در نظر گرفتن شرایط خاص در سرور میباشد به همین دلیل بسیاری از مجازات ها شاید متفاوت اعمال شود! شاید یکی مثله شما نظر اش این باشه که به پارتی بازی و .... هست ولی اینطور نیست! بنده منظور ام از یکی بودن شما ها این است که : صدای شما و برادرتان کاملا مثل هم میباشد [ شاید حش شنیداری بنده اینچنین هست! ] با یک Serial Account همیشه در سرور حضور دارید ! با یک Identiti در سرور تیم اسپیک همیشه حظور پیدا میکنید! مدارک شواهد وارد شده: قسمت قرمز متن KHOB را میبینیم! که وجود دارد! و قسمت زرد هم با قسمت قرمز دوم برابری دارد! ولی قسمت سبز رنگ و صورتی برابر نمیباشد! قسمت آبی رنگ نیز برابری دارد! چطور ممکن است ? از همدستی های خانوادگی و فرض کردن اینکه ادمین های سرور عقلی مانند حیوانات مزرعه دارند بپرهیزید! تخلف شما به تیم مدیریتی سرور ایران ام تی ای ارسال گردید و مورد پیگیری قانونی در سرور قرار میگیرد! با تشکر از هلپر سرور Justice برای در اختیار گزاشتن اطلاعات زمانی 2018-05-20 و از اسکریپتر سرور @Rouzbeh بابت بررسی اطلاعاتی این موضوع! امضا: _Ary4n_
 8. mohamad696

  شکایت شما رسیدگی گردید! بسته شد! امضا: _Ary4n_
 9. فحاشی esi danger

  شکایت شما رسیدگی گردید! بسته شد! امضا: _Ary4n_
 10. Alireza_poWeR

  شکایت شما رسیدگی گردید! بسته شد! امضا: _Ary4n_
 11. Alireza_poweR

  شکایت شما رسیدگی گردید! بسته شد! امضا: _Ary4n_
 12. شکایت از Alien

 13. Dm Roye Medic!

  دوست عزیز این مکان , مکان امن یا همان Safe Zone نمیباشد! و شکایت شما وارد نمیباشد! بسته شد! امضا: _Ary4n_
 14. TROLL

  این موضوع توسط تیم مدیریتی پیگیری خواهد شد! بسته شد! امضا: _Ary4n_
 15. شکایت از Ravani

  شکایت شما ثبت گردید! (توهین) لطفا در شکایتی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید! بسته شد! امضا: _Ary4n_

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.