خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

yalan

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره yalan

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد
 1. درخواست استعفای فکشن مکانیک

 2. در خواست عضویت در فکشن مکانیک

  اسم واقعی شما؟ سجاد سن واقعی شما؟ 18 اسم شما در بازی؟ Yalan لول /سطح شما در بازی؟ 14 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 2 ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (نداشتم ) هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حاجی کیه که از اس÷رت ماشین خوشش نیاد من در کل ماشین بازم به نظرم بهترین فکشن برا من این فکشنه ) چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حاجی سطر بالا توضیح دادم که) ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ اره!! روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(حدودا 1 ساعت)
 3. در خواست عضویت در مافیای اف ام اس

  اسم واقعی شما؟ سجاد سن واقعی شما؟ 18 اسم شما در بازی؟ Yalan لول /سطح شما در بازی؟ 13 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 3 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟ چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟ ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله 100% روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟ 30 دقیقه یا کم تر

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.