رفتن به مطلب

HoseinKhan

Admin
 • تعداد ارسال ها

  4,686
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  5

آخرین بار برد HoseinKhan در 14 تیر

HoseinKhan یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

210 Excellent

درباره HoseinKhan

 • درجه
  همه چی دان فروم

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2,245 بازدید کننده نمایه
 1. HoseinKhan

  blackmass

  با احترام لیدر مربوطه در آن زمان Civilian بوده و این شکایت به این قسمت مربوط نمیشود شما باید این شکایت رو در قسمت شکایت از پلیر پیگیری و دنبال میکردید با ایشان همانند یک Civilian برخورد میشود و تذکرات لازم داده خواهد شد . بسته شد .
 2. HoseinKhan

  BlackmAss #Bache_RappeR #Demote

  با توجه به صحبت و تصمیماتی که که با تیم مدیریتی و Owner ها انجام شد لیدر مربوطه از سرور تیم اسپیک محروم شد و به ایشان تذکر داده شد بسته شد .
 3. با احترام شکایت هایی که توسط لیدر رد شده کاملا صحیح میباشد قوانین باید توسط شما کاملا رعایت میشده و نباید حرکت نادرستی از سوی شما سر میزده . شکایت شما رد شد بسته شد .
 4. HoseinKhan

  قوانین جدید اومده ؟؟

  با احترام از آنجایی که اختیار فکشن / مافیا دست خود لیدر میباشد , لیدر میتواند هر طور که به صلاح فکشن / مافیا هست آن را مدیریت نماید شکایت شما بی مورد بوده و رد شد بسته شد .
 5. شکایت در قالب فرم نیست بسته شد .
 6. HoseinKhan

  دی ام و وانتد ندادن پلیس

  بسته شد .
 7. HoseinKhan

  ترکوندن ماشین خبرنگار جماعت |:

  با پلیر خاطی برخورد خواهد شد بسته شد .
 8. HoseinKhan

  Dmمدیک

  بسته شد .
 9. HoseinKhan

  فحاشی

  هر اسکرین شات فقط 3 روز اعتبار دارد بسته شد .
 10. HoseinKhan

  شکایت از پلیر

  بسته شد .
 11. HoseinKhan

  ‌وانتد الکی

  شکایتتان را در قالب فرم تنظیم نمایید بسته شد .
 12. HoseinKhan

  شکایت از ساب لیدر Purmonto

  بسته شد .
 13. HoseinKhan

  لطفا به متن دقت کنید

  با سلام اسکرین شاتی که شما قرار دادین بیانگر صحیح بودن کار ممبر PD بوده به همین دلیل لازم نبود که ایشان مدارکی ارائه بدن ! ( به دلیل اینکه اسکرین شات شما کار اشتباهی از سوی ایشان را نشان نمیدهد ) برای مثال : من در فکشن PD هستم و به شما اخطار میدم ! شما از اخطار من اسکرین شات میگیرید و از من شکایت میکنید کار من درست بوده که به شما اخطار دادم . برای چی باید اسکرین شات بزارم؟ بحث Spam کاملا جداگانه هست و فقط داخل فیلم مشخص میشه. ( فاصله ی هر m/ 3ثانیه میباشد . ) موفق باشید بسته شد .
 14. HoseinKhan

  گلد بخری بدون مدرک شکایت رد میشه

  @Mahkame لیدر محترم کار خود را به نحو احسن انجام داده است ! و همچنین ممبر @Amirrf اسپمی انجام ندادن و طبق قوانین عمل کردن ( اسپم یعنی شما با سرعت زیاد کل صفحه رو پر از چت کنی و اکثرا با فیلم مشخص میشه که ایشان دارن اسپم میکنن ) در مورد این هم که میگید ایشان 130هزارتومان گلد خریدن برای ایشان هیچ ربطی به شکایت و این موضوع ندارد ( اگر منظورتان پارتی بازی هست باید ثابت کنید ) همچنین اسکرین شاتی که شما قرار دادید مشخص نیست که اسپم هست یا خیر ( برای اثبات این قضیه باید از تصویر بازی فیلم گرفته باشید چون اسکرین شات نشان میدهد که ایشان در حال اخطار به شما بودند اما شما اهمیت ندادید ) شکایت شما رد شد بسته شد .
 15. HoseinKhan

  shekayat az psycho

  از گذاشتن شکایت های بی محتوا خودداری کنید بسته شد .
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن