رفتن به مطلب

MrDanger

Member
 • تعداد ارسال ها

  46
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

10 Good

درباره MrDanger

 • درجه
  عضو تازه وارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. MrDanger

  بازی گروهی مافیا

  بازیشو خودم ساختم اصن من هستم
 2. MrDanger

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:Mr_DANGER سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:Level 30 Rank 2 تعداد اسکرین‌شات‌های شما:Komak Be Low Level 3 Ta Tamdid 16 Ta Test 15 Ta لینک فایل گزارش‌کار:http://uupload.ir/view/jrjq_گزارش_کار_2.rar/ گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. آموزش به پلیرهای Low Level: هر اسکرین‌شات 5000$ | حداقل 3 اسکرین‌شات در هفته تست License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته فروش یا تمدید License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 15 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 3. برای عضویت در پزشک، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:میثم سن شما:14 نام شما داخل سرور:Meysam_Danger سطح ( Level ) شما:9 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟Medic از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟6 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد
 4. MrDanger

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:Mr_DANGER سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:LEVEL 29 Rank 1 تعداد اسکرین‌شات‌های شما 22=Kol=37 Amozesh Be Low Level=5 Test=10 Tamdid لینک فایل گزارش‌کار:http://uupload.ir/view/35b1_گزارش_کار.rar/ گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. آموزش به پلیرهای Low Level: هر اسکرین‌شات 5000$ | حداقل 3 اسکرین‌شات در هفته تست License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته فروش یا تمدید License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 15 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 5. در صورتی که برای مدت نسبتاً زیادی نمی‌توانید در سرور حضور داشته باشید، بهتر است از طریق فرم زیر و در زیر همین پست ( "ارسال پاسخ به این موضوع" ) درخواست مرخصی کنید: نام شما در سرور:Mr_DANGER رنک شما در فکشن:1 دلیل مرخصی:روز پنجشنبه من به دلایلی ساعت ۳ نمیتونم تو میتینگ باشم از چه تاریخی ( شمسی ) تا چه تاریخی ( شمسی ) درخواست مرخصی می‌کنید؟6/2/2020 *برای دریافت مرخصی بیش از یک هفته، با لیدر هماهنگ کنید. *مرخصی بیش از 5 روز تنها یکبار در هر ماه مجاز است. *تا زمانی که پست شما توسط لیدر تایید نشده است، تبعات و نتایج عدم حضور در سرور متوجه خودتان خواهد بود. *لطفا حداقل 6 ساعت پیش از شروع زمان مرخصی‌تان، پست بگذارید.
 6. برای عضویت در اداره آموزش، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:محمدرضا سن شما:۱۸ نام شما داخل سرور:Mr_DANGER سطح ( Level ) شما:level 28 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ Ng School Medic Rank3 از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa توانایی شما در زمینه آموزش حرفه‌ای (خلبانی، قایق‌رانی‌و...) چگونه است؟Khob روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟16 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 7. برای استعفا فرم زیر را به طور کامل پر کرده و زیر همین تاپیک، از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:Mr_DANGER رنک شما:1 دلیل استعفا:رفتن به فکشن دیگه از استعفای خود اطمینان کامل دارید؟بله *قرار دادن پست استعفا به منزله قبول نتایج و مجازات آن خواهد بود. *درخواست استعفا شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 8. MrDanger

  W Dm

  سلام مشتی این همه منو دنبال خودت کشوندی و خستم کردی ....... شکایت نکن دیگه اخه XD ولی از شانست مدرکم یکم داغون از اب در اومد ولی اگه تو PC ببینین بهتره http://uupload.ir/view/crfo_bandicam_2020-01-30_00-54-30-390.avi/
 9. برای عضویت در اداره پلیس، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:محمدرضا سن شما:۱۷ نام شما داخل سرور:Mr_DANGER سطح ( Level ) شما:Level 26 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ Medic Rank3 School از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟Khob روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟14 saat آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 10. متنی: sv.iranmta.ir× نحوه صحیح ارسال پست درخواست عضویت توسط Parsa_AvengeR، 24 آبان 1397 در درخواست عضویت ارسال پاسخ به این موضوع قبلی 1 بعدی صفحه 1 از 89 Parsa_AvengeR 1,170 ارسال شده در 24 آبان 1397 برای عضویت در گارد ملی، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:محمدرضا سن شما:۱۷ نام شما داخل سرور:Mr_DANGER سطح ( Level ) شما:Level 26 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ Medic Rank 3 School از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟Khob روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟14 saat آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 11. برای عضویت در پلیس فدرال، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما: محمدرضا سن شما:17 نام شما داخل سرور:Mr_DANGER سطح ( Level ) شما:Level 26 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ Medic Rank3. Va School از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟Khob روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟15 saat آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 12. دی جدید سرور: 213.232.124.194 | آی پی متنی: sv.iranmta.ir× نحوه صحیح ارسال پست درخواست عضویت توسط Parsa_AvengeR، 24 آبان 1397 در درخواست عضویت ارسال پاسخ به این موضوع قبلی 1 بعدی صفحه 1 از 137 Parsa_AvengeR 1,170 ارسال شده در 24 آبان 1397 برای عضویت در اداره پلیس، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:محمدرضا سن شما:17 نام شما داخل سرور:Mr_DANGER سطح ( Level ) شما:۲۶ سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید: Medic Rank3. School از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟Khob روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟14 تا 15 ساعت آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد
 13. برای عضویت در Fury، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:محمدرضا سن شما:۱۷ نام شما داخل سرور:Mr_DANGER سطح ( Level ) شما:26 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید: Medic Rank3 Va School از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟ Khob روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟8تا9 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 14. برای استعفا فرم زیر را به طور کامل پر کرده و زیر همین تاپیک، از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:Mr_DANGER رنک شما:Rank1 دلیل استعفا:بعضیا نمیخوان من رنک اپ بشم از استعفای خود اطمینان کامل دارید؟بله *قرار دادن پست استعفا به منزله قبول نتایج و مجازات آن خواهد بود. *درخواست استعفا شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 15. منم ۲ بار از ایشون شکایت کردم به جایی نرسید
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن