رفتن به مطلب

MrDanger

Member
 • تعداد ارسال ها

  55
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

12 Good

1 دنبال کننده

درباره MrDanger

 • درجه
  عضو تازه وارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. ابتدا در قسمت شکایت از پلیر، با استفاده از "ایجاد موضوع جدید" یک پست جدید باز کنید و سپس فرم زیر را به طور کامل کپی کرده و اطلاعات مورد نیاز را به دقت پر کنید. نام شما در بازی:President نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Tupak_Sakur اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):Civi Level 20 اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 34 Civi توضیحات شکایت:چقد که این بی ادبه :| بعدشم ادعای رفاقت با گادفادر رو میکنه و تهدید میکنه کاری نکن ipt رو بدم گادفادر مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/9lu6_gta_sa_2020-03-16_10-44-22-54.jpg http://uupload.ir/files/u83a_gta_sa_2020-03-16_10-45-09-69.jpg http://uupload.ir/files/ury7_gta_sa_2020-03-16_10-46-13-85.jpg پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد
 2. MrDanger

  پلیس نوب

  ابتدا در قسمت شکایت از پلیر، با استفاده از "ایجاد موضوع جدید" یک پست جدید باز کنید و سپس فرم زیر را به طور کامل کپی کرده و اطلاعات مورد نیاز را به دقت پر کنید. نام شما در بازی:President نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:MrMojtaba اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):Level 25 Ng Rank1 اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 34 Civi توضیحات شکایت:دلیل وانتد این پلیس نوب؟ مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/rntf_gta_sa_2020-03-16_10-24-26-04.jpg پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد.
 3. MrDanger

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  Manager 1,259 3,705 ارسال گزارش دادن ارسال شده در 25 آبان 1397 برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:President سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:Level 34 Sub Leader تعداد اسکرین‌شات‌های شما:Tadid: 33 Test:10 Komk Be Low Level:3 Ta لینک فایل گزارش‌کار:http://uupload.ir/view/l7o_گزارش_کار_4.rar/ گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. آموزش به پلیرهای Low Level: هر اسکرین‌شات 5000$ | حداقل 3 اسکرین‌شات در هفته تست License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته فروش یا تمدید License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 15 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 4. در صورتی که برای مدت نسبتاً زیادی نمی‌توانید در سرور حضور داشته باشید، بهتر است از طریق فرم زیر و در زیر همین پست ( "ارسال پاسخ به این موضوع" ) درخواست مرخصی کنید: نام شما در سرور:President رنک شما در فکشن:Sub Leader دلیل مرخصی:من مسافرتم و نمیتونم توی میتینگ شرکت کنم و امکان داره گزارش کار هم نتونم بزارم از چه تاریخی ( شمسی ) تا چه تاریخی ( شمسی ) درخواست مرخصی می‌کنید؟پنجشنبه ۱۵ اسفند و احتمالا جمعه هم نباشم *برای دریافت مرخصی بیش از یک هفته، با لیدر هماهنگ کنید. *مرخصی بیش از 5 روز تنها یکبار در هر ماه مجاز است. *تا زمانی که پست شما توسط لیدر تایید نشده است، تبعات و نتایج عدم حضور در سرور متوجه خودتان خواهد بود. *لطفا حداقل 6 ساعت پیش از شروع زمان مرخصی‌تان، پست بگذارید.
 5. با سلام و احترام @Ra3ekhدرخواست استعفای شما قبول شد . با تشکر از زحماتی که برای فکشن کشیدید . موفق باشید !
 6. با سلام و احترام @alirezacg1درخواست استعفای شما قبول شد . با تشکر از زحماتی که برای فکشن کشیدید . موفق باشید !
 7. MrDanger

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:Mr_DANGER سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:Level 32 Sub Leader تعداد اسکرین‌شات‌های شما:Tamdid : 17 Test :16 Komak Be Low Level : 3 لینک فایل گزارش‌کار:http://uupload.ir/view/a4a7_گزارش_کار_3.rar/ گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. آموزش به پلیرهای Low Level: هر اسکرین‌شات 5000$ | حداقل 3 اسکرین‌شات در هفته تست License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته فروش یا تمدید License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 15 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 8. MrDanger

  شکایت از پلیر Amir824

  این نوبک به زور میاد هیل بده با منم چند بار این کارو کرد...... به گدا،ام اگه ۲یا۳ بار بی محلی کنی میره ولی این مثه سیریش دنبال ادم میاد به زور هیل بده
 9. در صورتی که برای مدت نسبتاً زیادی نمی‌توانید در سرور حضور داشته باشید، بهتر است از طریق فرم زیر و در زیر همین پست ( "ارسال پاسخ به این موضوع" ) درخواست مرخصی کنید: نام شما در سرور:Mr_DANGER رنک شما در فکشن:Rank2 دلیل مرخصی:کار داشتم از چه تاریخی ( شمسی ) تا چه تاریخی ( شمسی ) درخواست مرخصی می‌کنید؟پنجشنبه۹۸/۱۲/۱. تا شنبه ۹۸/۱۲/۳ *برای دریافت مرخصی بیش از یک هفته، با لیدر هماهنگ کنید. *مرخصی بیش از 5 روز تنها یکبار در هر ماه مجاز است. *تا زمانی که پست شما توسط لیدر تایید نشده است، تبعات و نتایج عدم حضور در سرور متوجه خودتان خواهد بود. *لطفا حداقل 6 ساعت پیش از شروع زمان مرخصی‌تان، پست بگذارید.
 10. MrDanger

  بازی گروهی مافیا

  بازیشو خودم ساختم اصن من هستم
 11. MrDanger

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:Mr_DANGER سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:Level 30 Rank 2 تعداد اسکرین‌شات‌های شما:Komak Be Low Level 3 Ta Tamdid 16 Ta Test 15 Ta لینک فایل گزارش‌کار:http://uupload.ir/view/jrjq_گزارش_کار_2.rar/ گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. آموزش به پلیرهای Low Level: هر اسکرین‌شات 5000$ | حداقل 3 اسکرین‌شات در هفته تست License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته فروش یا تمدید License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 15 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 12. برای عضویت در پزشک، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:میثم سن شما:14 نام شما داخل سرور:Meysam_Danger سطح ( Level ) شما:9 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟Medic از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟6 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد
 13. MrDanger

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی:Mr_DANGER سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن:LEVEL 29 Rank 1 تعداد اسکرین‌شات‌های شما 22=Kol=37 Amozesh Be Low Level=5 Test=10 Tamdid لینک فایل گزارش‌کار:http://uupload.ir/view/35b1_گزارش_کار.rar/ گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. آموزش به پلیرهای Low Level: هر اسکرین‌شات 5000$ | حداقل 3 اسکرین‌شات در هفته تست License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته فروش یا تمدید License: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 15 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست!
 14. در صورتی که برای مدت نسبتاً زیادی نمی‌توانید در سرور حضور داشته باشید، بهتر است از طریق فرم زیر و در زیر همین پست ( "ارسال پاسخ به این موضوع" ) درخواست مرخصی کنید: نام شما در سرور:Mr_DANGER رنک شما در فکشن:1 دلیل مرخصی:روز پنجشنبه من به دلایلی ساعت ۳ نمیتونم تو میتینگ باشم از چه تاریخی ( شمسی ) تا چه تاریخی ( شمسی ) درخواست مرخصی می‌کنید؟6/2/2020 *برای دریافت مرخصی بیش از یک هفته، با لیدر هماهنگ کنید. *مرخصی بیش از 5 روز تنها یکبار در هر ماه مجاز است. *تا زمانی که پست شما توسط لیدر تایید نشده است، تبعات و نتایج عدم حضور در سرور متوجه خودتان خواهد بود. *لطفا حداقل 6 ساعت پیش از شروع زمان مرخصی‌تان، پست بگذارید.
 15. برای عضویت در اداره آموزش، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما:محمدرضا سن شما:۱۸ نام شما داخل سرور:Mr_DANGER سطح ( Level ) شما:level 28 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ Ng School Medic Rank3 از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟Estefa توانایی شما در زمینه آموزش حرفه‌ای (خلبانی، قایق‌رانی‌و...) چگونه است؟Khob روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟16 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن