aliraaz

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  46
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

اعتبار در سایت

12 Good

درباره aliraaz

 • درجه
  عضو فعال
 1. لطفا رسیدگی شود.
 2. اسم واقعی شما؟علی سن واقعی شما؟14 اسم شما در بازی؟aliraaz لول /سطح شما در بازی؟9 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟+3 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)خیر نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)جان دادن به پلیر ها و بدست آوردن پول چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)فگشنی ساده و پر پول است. ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)+3
 3. اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Xeneral و amir007 اسم شما در بازی ؟aliraaz توضیح شما در باره این شکایت؟من داشتم کار میکردم در sw وقتی داشتم میرفتم جایی که ماشین های sw هست این دو با دیگل و m4 میومدن شلیک بهم میکردن بدش فهش هایی میدادن که خدا میدونه. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 4. ببخشید اینرو هم نفرستادم که به لیدر فکشن پزشک بی احترامی کرده
 5. لطفا پاسخگو باشین ادمین ها و اونر های عزیز
 6. اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟GOUGOULI2 اسم شما در بازی ؟aliraaz توضیح شما در باره این شکایت؟بسم ا... الرحمن الرحیم من از ایشون شکایت میکنم چون از دیروز تا حالا دیدم دارن هی تو فروم از شامله درخواست عضویت در فکشن،عضویت در تیم هلپر،ادمینی و لیدری،شکایت از پلیر و لیدر و... اسپم میکنن.ایشون یعنی هدفشون بهم زدنه فروم هست که یعنی سایت رو بی ارزش بسازن.لطفا به زودی رسیدگی شود چون وحشتناک داره فروم رو بهم میزنه. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 7. یعنی قربونشون بشم سرور آف شده و هیچکس هم جوابگو نیست

 8. کی این ران میشه؟!

 9. واقعانی؟یا الکی؟!

 10. مشخص هست کی ران میشه؟امروز میشه؟

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 2
  2. aliraaz

   aliraaz

   بعد چند دقیقه میشه؟

  3. TotenPro

   TotenPro

   یکم منتظر بمونی ران میشه!

  4. aliraaz

   aliraaz

   اوکی ممنون

   تو از کجا میدونی کی ران میشه؟

 11. چرا این سرور نمیاره؟!

 12. اسم واقعی شما؟علی سن واقعی شما؟14 اسم شما در بازی؟aliraaz لول /سطح شما در بازی؟8 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟+3 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)خیر نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)جان دادن به پلیر ها و بدست آوردن پول چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)فگشنی ساده و پر پول است. ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)+3
 13. تازشم حالا قراره به خاطره 8 kph بیشتر بودن سرعت من جریمه شم؟!ینی انصافاتون اینقدر پایینه؟!
 14. اقا تو اس اس میبینین 128 تا نوشته و جریمه شدم
 15. اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟behnam اسم شما در بازی ؟aliraaz توضیح شما در باره این شکایت؟من داشتم مثل همیشه آروم میرفتم سرعتمم که تو کیلومتر شمار بازیم دیدم رو 120 درست بود که یکهو دیدم یک پلیس به اسم behnam سرعت من رو سنجیده و دیدم نوشته 128 کیلومتر رفتم!اونوقت هم بخاطر 8 کیلومتر در ساعتی که خودمم نمیدونستم چقدر این کیلومتر شمار لعنتی باگه حالا ایشون اومدن و منو جریمه کردن بخدا انصافه به خاطره 8 کیلومتر بیشتر رفتن با اینهم که کیلومتر شمارم باگ بود جریمم کنن؟! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟