رفتن به مطلب
آی پی عددی جدید سرور: 213.232.124.194 | آی پی متنی: sv.iranmta.ir ×

Amir123

Member
 • تعداد ارسال ها

  67
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

14 Good

درباره Amir123

 • درجه
  عضو معمولی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. نام واقعی شما:AmirHossein سن شما:16 نام شما داخل سرور:AnoNY سطح ( Level ) شما:22 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟Mafia Fury-Yakuza_ FBI از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟10/10 روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟4 saat ya 5 saat آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟bale
 2. Amir123

  عدم رعایت قوانین pd

  با سلام خدمت پلیر عزیز . ببخشید اون پلیر رو من بهش نگفتم که بیاد و شما رو بزنه و بهش وانتد Dm دادم . خواهش میکنم بی خودی شکایت نکنید از شما خواهش مندم شکایت خود را پس بگیرید !
 3. نام شما در بازی:AnoNY سن شما:19 سطح (Level) شما در سرور:21 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Medic_Rank 1 PD_Rank 1_ leader mafia Fury عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):Helper خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی خونسرد و علاقه به کمک به new member ها و رسیدگی به سرور آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله
 4. نام واقعی شما:AmirHossein سن شما:19 نام شما داخل سرور:AnoNY سطح ( Level ) شما:21 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟pd -medic _leader mafia fury از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟10/10 روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ظهر ها ساعت 2 تا 5 عصر 7 تا 8 یا 9 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله
 5. نام واقعی شما:AmirHossein سن شما:19 نام شما داخل سرور:AnoNY سطح ( Level ) شما:21 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟PD-FBI- leader mafia fury - yackuza از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟10/10 روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ظهر ها 2 تا 6 عصر 6 تا 8 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله
 6. نام شما در بازی:AnoNY سن شما:19 سطح (Level) شما در سرور:21 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): لیدر مافیای fury family و medic رنک 1 عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):هلپری خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی فعال و علاقه به help به new member ها و رسیدن به سرور ! آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله !
 7. نام شما در بازی:AnoNY سن شما:19 سطح (Level) شما در سرور:21 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):لیدر مافیای Fury Family و medic رنک 1 عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):هلپری خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): فردی فعال و علاقه به help به new member ها و رسیدن به سرور ! آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله !
 8. نام شما در بازی:AnoNY سن شما:19 سطح (Level) شما در سرور:21 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): لیدر مافیای fury family و medic رنک 1 عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):هلپری خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی فعال و علاقه به help به new member ها و رسیدن به سرور ! آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله !
 9. نام شما در بازی:AnoNY سن شما:19 سطح (Level) شما در سرور:21 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): لیدر مافیای fury family و medic رنک 1 عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):هلپری خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی فعال و علاقه به help به new member ها و رسیدن به سرور ! آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله !
 10. نام واقعی شما:AmirHossein سن شما:18 نام شما داخل سرور:AnoNY سطح ( Level ) شما:20 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟leaderi mafia از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟estefa مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟10/10 روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ظهر 2تا 5 عصر 6تا 9 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله!
 11. @GentelMan درخواست شما تایید شد شما با fp kick میشوید! خسته نباشید!
 12. @rostamii درخواست شما تایید شد اماده تست عملی باشید!
 13. Amir123

  Fury

  @Keyhanmz با سلام . ببینید پلیر محترم این پلیر درست شما رو در مکان امن کیل دادن اما دست به اسلحه نبودند و اون موقع که fwمیگیرند که شمارو در منطقه امن با اسلحه کیل بدهند! AmirHossein134 بسته شد!
 14. @BaD_BoY01 درخواست شما تایید شد شما با kick fpمیشوید! خسته نباشید!
 15. @(_GodOfWar_) @DevilGod درخواست شما تایید شد اماده تست عملی باشید!
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن