خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

alireza6666

کمک کننده
 • تعداد ارسال ها

  252
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد alireza6666 در اسفند 2 2017

alireza6666 یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

37 Excellent

4 دنبال کننده

درباره alireza6666

 • درجه
  عضو نقره ای
 • تاریخ تولد
 1. @rezajericho درخواست شما رد شد بقیه درخواست ها بررسی میشه..
 2. شکایت از alizvl

  @Dragon در لیست news ها که تو forum هم هست اگه دقت کنید اونجا . نداره و alizvl چون کپی کردن با خبر نبودند بنده لیست news هارو edit میکنم و هم در کانال NR و Forum قرار میدم تا مشکلی پیش نیاد.
 3. با سلام @ElyarTrk @Ramin درخواست شما به دلیل عدم صلاحیت کافی رد شد.
 4. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  eprham درخواست شما قبول شد
 5. Abuse Rank

  به نام خدا در عکس اول شما که نوشته شده شما از channel Ng به channel ss رفتید و طبق گفته Behrooz که در channel ng بودن که میگن شما توهینی کردید و رفتید شمارو mute کردن دیروز شما چندین بار توهین کردید و یه ویس که فکر میکنم زیاد پخش شده (voice tohin ) چندین بار تو چنل پخش کردید بنده شمارو کیک دادم اما باز ادامه دادید شما به مدت 1 روز mute شدید و اما امروز که behrooz mute داده و چیزایی که تو ts توضیع دادن بررسی میشه در عکس 2 شما ای پی ts دیده میشه ! با هماهنگی با ادمین شما مجازات میشید.
 6. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  MR.mahdi درخواست شما قبول شد
 7. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  madboyh درخواست شما قبول شد
 8. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  alizvl درخواست شما قبول شد.
 9. DarcyEliot

  AbolMali هلپر حرفش سنده عزیز ! شما از forum بن شدید و این اکانت معلوم نیست با چی ساختید که شکایت کردید هلپر حتما به مدرک نیاز نداره ایشون باید حرکیو که توهینی یا کسیو که تبلیغ میکنه کیک یا رنک ممبر و ازش بگیره شکایت دوم شما که گفتید تهدید ایشون شمارو تهدید نکرده ! گفته توهین نکن .. کیک از ts شما دلیل رو زده توهین و بعد به شما گفت درخواست ان بن رو تو فروم بزار و اینجا توهین نکن.
 10. DarcyEliot

  AbolMali با سلام اقای Dadmehr هلپر جز اینکه به پلیر های سرور کمک میکنه وظیفه های دیگری هم داره هلپر DarcyEliot چون هلپر هستن و حرف خود هلپر سند هستش در عکس 2 شما هلپر محترم گفتن برو فروم درخواست ان بن بزار و اینجا توهین نکن و بعد به شما گفتن توهین به سرور Next Ban درسته هلپر نمیتونه بن بده اما میتونه به ادمین بگه که رسیدگی کنه. هر گونه توهین به سرور بن و مسخره کردن یا توهین به پلیر در ts کیک رو در پی داره. در شکایت اسپم نکنید . شکایت شما رد شد. AMIRHS در شکایت از خودتون نباید کسی رو به عنوان شاهد دعوت کنید زیرا حرف هلپر سند هست بسته شد.
 11. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  Tortuga درخواست شما قبول شد.
 12. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  soheyl درخواست شما قبول شد.
 13. گزارش های هفتگی خبرنگار

  soheyl از 141 عکس شما 41 مورد رد شد (100ss saghf) شما 300 کا دریافت میکنید. MOHIX83 از 95 عکس شما 1 عدد رد شد شما 282 کا دریافت میکنید. 1amin1 از 101 عدد عکس شما 2 عدد رد شد شما 297 کا دریافت میکنید. #Justice
 14. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  king8kasra milad7788 ebrahim5566 درخواست شما رد شد. دلیل : نداشتن لول کافی mrmilado شما در فکشن معلم هستید. ================================================= 1amin1 درخواست شما قبول شد
 15. اسم شما در بازی ؟ Justice سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) 2ماه لیدر NR بودم. عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) لیدری nr چون قبلا بودم ... آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.