AssassiN

رهبر
 • تعداد ارسال ها

  129
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

اعتبار در سایت

58 Excellent

4 دنبال کننده

درباره AssassiN

 • درجه
  عضو برنزی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

437 بازدید کننده نمایه
 1. @Setorg درخواست شما تایید شد!آماده تست عملی باشید!
 2. با درخواست شما تایید شد!
 3. نام شما: Assassin نام فردی که از ایشان شکایت دارید: sina7238 توضیحات: ایشون بنا به دلایلی هرجا که بنده رو میبینند شروع میکنند به توهین و فحاشی...! مدارک:
 4. @Sina22 با درخواست شما موافقت شد! امیدواریم هرجا هستید موفق باشید!
 5. @erfanking2 درخواست شما رد شد! مافیا پر است!
 6. اسم بازیکنی که شما ازشون شکایت دارید ؟ Sina7238 اسم شما در بازی؟ Assassin توضیح شما درباره این شکایت؟ به اینکه داخل کلن فحش داده یا جای دیگ کاری ندارم! طبق قوانین خود سرور در لینک روبرو: رعایت ادب، احترام و شئونات اسلامی در همه حال واجب است. فکر میکنم در همه حال به کلن هم ربط داشته باشه! ایشون به چه حقی داخل کلنی که بیشتر افراد سرور حضور دارن به یکی از اعضای تیم (Leader+Helper)STAFF سرور همچین توهینی میکنند؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 7. درخواست شما رد شد! مافیا پر است!
 8. با تشکر از @ParsaAvenger موضوع حل شد!
 9. خرید آیتم Clear FP از طریق Gold باگ هست و شما وقتی روی دکمه خرید کلیک میکنید هیچ اتفاقی نمیفته!مگر اینکه ایشون با ادمینها هماهنگ کرده باشند که یکی از ادمین ها برای ایشون این حرکت رو زده باشه!منتها با توجه به اینکه ایشون سه شنبه شب از مافیا دارک سینتس بدون هیچ مشکلی به مافیا فیوری پیوست و پنج شنبه شب از مافیا فیوری به مافیا دارک سینتس پیوست بنده نسبت به این موضوع بسیار حساس شدم!ا
 10. در هر صورت این لیدر بدون اینکه درخواست عضویت ایشون رو تایید/رد کنه یا که تستی بگیره ایشون رو به فکشنش دعوت کرده!
 11. در وار دیشب ساعت 20:00 با مافیا Fury که ادمین @Badman و ادمین @ParsaAvenger حضور داشتند یک سری تخلفات واضح و آشکار رخ داد که به شرح زیر است: در عکس زیر میبینید که لیدر Ali_Sa هنوز سوالشون توسط ادمین ناظر پاسخ داده نشده و میگه بیارم؟؟ بیارم دیگه ؟ ولی جوابی داده نشده ولی ایشون ممبرشون رو به داخل تورف آوردند که پوینت بگیرند!به شرح عکس زیر: بعد از این ممبرشون پوینت رو که گرفت به سرعت از تورف خارج شد و لیدر Ali_Sa دوباره از ادمین @Badman سوال کردند که میتونه بیاد ولی بازم ایشون پاسخی ندادند و ممبر ایشون دوباره اومد داخل تورف و یه پوینت دیگ هم گرفت! به شرح عکس زیر: بحث دیگر هم اینجاست که ممبرهای ایشون در اکثر لحظات وار لگ بودند و ادمین @ParsaAvenger هم شاهد این موضوع بودند!عکس زیر پینگ یکی از ممبرهای ایشون هست:(Mohamad Ping:17549) و قسمت اصلی وار که خود ادمین ناظر وار یعنی @ParsaAvenger به آن داخل تیم اسپیک اشاره کردند این بود که لیدر مافیا Fury میگفت میلاد با محمد تعویض شد ولی 2 دقیقه بعد بازیکن Milad داخل تورف میومد و با ممبرهای ما به صورت 4v3 درگیر میشدند!به شرح عکس زیر: و در آخر نکته ای که ادمین @ParsaAvenger به آن اشاره کردند این بود که ممبرهای Fury پشت منطقه تورف واساده بودند و اگه کسی از اونا میمرد لیدر ایشون میگفت که تعویض شد و ایشون به سرعت میومد داخل تورف!به خاطر همین در 2 3 لحظه وار به صورت 4v3 در اومد!از ادمین @ParsaAvenger تقاضا دارم اگه حرفم درست هست حرفم رو تایید کنند! توجه کنید یه دونه از تورف های ما رو به علت اینکه بازیکن HP1379 در بیرون تورف حضور داشته و دستش هم هیچ گانی نبوده به مافیا Fury واگزار کردید! پس در نتیجه الان باید این تورف رو ما به ما برگردونید!
 12. اسم شخصی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Mohamad اسم شما در بازی ؟ Assassin رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Leader-FMS توضیح شما در باره این شکایت؟ بازیکن Milad تا همین دیروز ساعت 8:30 داخل مافیای Fury حضور داشتند!عکس زیر روایت گر این موضوع هست: بعد گویا بین ایشون و لیدر محترم Fury درگیری ای پیش اومده و طبق گفته ادمین @Badman ایشون با 60FP از فکشنشون خارج شدند!عکس زیر هم روایت گر Civilian شدن ایشون هست: ولی طبق عکس زیر ایشون رفتند داخل انجمن و پست استعفا گذاشتند و برادر ایشون Mohamad که Sub-Leader مافیا Fury هست ایشون رو بدون اینکه حتی پستشون رو تایید/رد کنند با 0FP کیک کردند! خب الان موضوع اینجاست که بنده از کجا فهمیدم که 0FP بوده؟ کافیه عکس زیر رو ببینید! 20 ا ایشون به فاصله 20دقیقه بعد از Civilian شدن به مافیای Dark Saints دعوت شدند!اما مشکل اینجاست که پستی که ایشون جهت عوضیت در مافیا دارک سینتس گذاشتند نه رد شده و تایید!و مشخصاً از ایشون هیچ تستی گرفته نشده!عکس زیر: مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ در متن موجود است!
 13. اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Alireza_Sl اسم شما در بازی ؟ Assassin رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Leader-FMS توضیح شما در باره این شکایت؟ بازیکن Milad تا همین دیروز ساعت 8:30 داخل مافیای Fury حضور داشتند!عکس زیر روایت گر این موضوع هست: بعد گویا بین ایشون و لیدر محترم Fury درگیری ای پیش اومده و طبق گفته ادمین @Badman ایشون با 60FP از فکشنشون خارج شدند!عکس زیر هم روایت گر Civilian شدن ایشون هست: ولی طبق عکس زیر ایشون رفتند داخل انجمن و پست استعفا گذاشتند و برادر ایشون Mohamad که Sub-Leader مافیا Fury هست ایشون رو بدون اینکه حتی پستشون رو تایید/رد کنند با 0FP کیک کردند! خب الان موضوع اینجاست که بنده از کجا فهمیدم که 0FP بوده؟ کافیه عکس زیر رو ببینید! 20 ا ایشون به فاصله 20دقیقه بعد از Civilian شدن به مافیای Dark Saints دعوت شدند!اما مشکل اینجاست که پستی که ایشون جهت عوضیت در مافیا دارک سینتس گذاشتند نه رد شده و تایید!و مشخصاً از ایشون هیچ تستی گرفته نشده!عکس زیر: مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ در متن موجود است!
 14. مشکل رسیدگی شد!
 15. اینجا مثل خونتون نیست که با این الفاظ صحبت میکنید!انجمن یک مکان رسمی است که نیاز دارد با شعور و ادب و نزاکت توش حرف زده بشه!پس لطفاً اینجارو مثل خونه خودتون فرض نکنید! دوماً خنگ و نفهم کسی هست که میاد تو پستی که از ادمین ها شکایت شده خودشو میندازه وسط! اگه مافیای شما هست چرا فشار میخوری شما؟ پست مربوط به ادمین هاست و از مافیای شما شکایتی نشده که فشار میخورید و میاید اینجا شروع به فحاشی و بی احترامی میکنید!