AssassiN

رهبر
 • تعداد ارسال ها

  44
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

23 Excellent

4 دنبال کننده

درباره AssassiN

 • درجه
  عضو فعال

آخرین بازدید کنندگان نمایه

131 بازدید کننده نمایه
 1. اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ paladin اسم شما در بازی ؟ Assassin رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Leader Of FMS Level 26 توضیح شما در باره این شکایت؟ حرفی که من زدم یک توصیه بهداشتی بوده و اگه داخل Youtube سرچ کنید متوجه میشوید یه عده هستن که همچین چیزی رو میخورند !!بعدشم این توصیه بهداشتی رو با faster_mamad بودم که به ایشون هیچ ارتباطی نداره من به رفیقم چی میگم!!در ضمن یه جایی صاحاب سرور میبینه طرف فش ناموس میده 2 ساعت میوت میکنه!ایشون که ادمین آزمایشی هستن و از فاندر سرور بیشتر امکانات دارن میاد طرفو بخاطر اینگه گفته هوشششش یا یه توصیه بهداشتی 4 ساعت میوت میکنه!#فشاری_نباشیم با تشکر از لیدر اعظم و محترم و مبارک مافیای بلند مرتبه ی FaMous جناب آقای Assassin مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 2. @outLaw عزیز درخواست شما تایید شد!آماده تست عملی باشید!
 3. @outlaw درخواست شما با اکانت بالا پذیرفته نیست!طبق صحبت هایی که انجام شد با اکانت اصلی فرم قرار دهید!با تشکر
 4. پست شکایت من از Desert Eagle چی شد پس؟چرا پاک شد؟شکایت دارم خو

 5. @king.Mahdi درخواست شما رد شد!دلیل: -با پلیر صحبت شد و مشکل برطرف شد!
 6. همونطور که میبینید ایشون داخل Event به من Call 110 دادن!در صورتی که ادمین ها میگن داخل اونت نمیشه Call 110 داد!!(داخل اونت Paladin من رو زد و مستقیم به Jail رفتم!) دوماً که تاریخ عکس برای 15/8 هست و تاریخ شکایت ایشون 18/8 ! اگه به ساعت عکس هم دقت کنید متوجه میشید از سه روز هم بیشتر گذشته!
 7. @Mohamadmahdi66 درخواست شما با موفقیت تایید شد!
 8. در این باره ادمین GodFather در جریان هستند که ایشون Call 110 دادند و من به جیل رفتم،اما علت کیل این بود که ایشون اقدام به کشتن من کردن که من زودتر ایشون رو کشتم..به دلیل عدم دسترسی به لپتاب،مدارک متعاقباً ارسال میگردد!
 9. به یک خرخون جهت لیدر شدن در اداره پلیس نیازمندن :D

 10. @aminbadboy360 درخواست شما تایید شد!به دلیل اینکه شما زیر یک هفته در فکشن حضور داشتید،طبق قانون با 60FP کیک میشوید!
 11. @erfanshadow عزیز درخواست شما قبول شد!جهت تست عملی آماده باشید!
 12. ****اطلاعیه***** امشب پنجشنبه،مصادف با ۱۳۹۶/۰۵/2۶ در ساعت 15:30 جلسه ای تشکیل میشود!حضور همه ممبرها در این جلسه الزامی است! @Setorg @Mohamadmahdi66 @king.Mahdi @aminbadboy360
 13. @DarkKnight00738 عزیز درخواست شما قبول شد!آماده تست عملی باشید!
 14. @erfanshadow عزیز فرم شما کامل نیست!24 ساعت فرصت دارید فرم را کامل کرده و دوباره پست دهید!
 15. ممبر @Mohamadmahdi66 همان طور که اخطار داده بودم قبلاً و تو همون صحنه هم اخطار دادم شما یک FW دریافت کردید!شما تحت هیچ شرایطی مجاز به فحاشی نیستید!