رفتن به مطلب

unknown

Member
 • تعداد ارسال ها

  28
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد unknown در مهر 14

unknown یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

32 Excellent

5 دنبال کننده

درباره unknown

 • درجه
  عضو تازه وارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. با سلام فقط و فقط به دلیل درخواست عده کثیری از دوستان عزیز از استعفا صرف نظر میکنم... Super Player Iran.Mta (UnKn0wN)
 2. unknown

  Wanted AFK

  با سلام: "وقتی انگشت اِشارمون رو سمت کسی میگیریم، یادمون باشه 3 انگشت دیگمون به سمت خودمون بر میگرده" http://s3.picofile.com/file/8369985300/ss_kill.rar.html با توجه به اسکرین شات های بالا فاصله بین فریسک و وانتد و کیل بیش تر از 2 دقیقه هست و ایشون در /d هم اعلام کردند قبل از کیل ، که طبق قوانین فروم کاملا درسته قوانین دپارتمنت قانون اول : ( 1.وانتد های AFK را بعد از 2-3 دقیقه با اعلام در /d کیل کنید. ) نکته دوم اسکرین شاتی که دوست و بازیکن محترم PooY4 واسمون فرستادن ساعت 02.15 هست که نشون میده ایشون 7 دقیقه بعد از کیل شدنشون و ورود به جیلشون هم باز َبن بودن و و هیچ چت یا حرکتی هم تو این مدت انجام ندادن که فاصله ای بین فریسک و وانتد و کیلشون ایجاد بشه... (اعتراف به afk) http://s2.picofile.com/file/8369979892/mta_screen_2019_08_19_02_15_59.png و نکته سوم در شکایت اسم بازیکنی که از ایشون شکایت دارید با اسمی که در اسکرین شات شما وجود داره یکی نیست و شکایت باز هم اشتباه هست و در آخر بالای سر کاراکتر شما در زمان فریسک AFK نوشته نشده پس شما بعد از فریسک شدن خودتون رو به حالت AFK بودن زدید که جریمه نشید (Non-rp) با توجه به شواهد موجود کیل و وانتد ایشون کاملا درست و به جا بود و شکایت رد میشه Super Player Iran.mta ( Unkn0wN )
 3. نام شما در بازی: Unkn0wN رنک شما: Sub Leader Fbi (Rank 6) دلیل استعفا: خدا اول جنبه بده بعد هرچی خواست ( قدرت ، فقر ، ثروت، علم و ...) بده ... حتی مجازیشو بعضی آدما مث کاکتوس هستند جنبه آب زیاد رو ندارن ، زیاد که آب بدی ، خودشون رو خراب می کنن از استعفای خود اطمینان کامل دارید؟ این چه سوالیه اگر مطمئن نبودم که نمیزاشتم Super player Iran.Mta (UnKn0wN)
 4. unknown

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  نام شما در بازی: Unkn0wN سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن: Lvl 24 ** Rank 6 تعداد اسکرین‌شات‌های شما: 36 : Arrest : 109 | Frisk : 4 | Kill: 28 | Shift : 9 | Wanted: 27 : l Cw لینک فایل گزارش‌کار: http://uupload.ir/view/sm0_gozaresh_fbi.rar/ Super Player Iran.Mta ( Unkn0wN )
 5. unknown

  گرفتن پول ولی برگشت ندادن

  با سلام آن ها که نمی فهمند عذاب می دهند و آن ها که می فهمند عذاب می کشند... "دکتر علی شریعتی" من از این در عجب هستم که ادمین محترم چجوری میخوان به شکایت بدون مدرک رسیدگی کنند ؟ نکته دوم این پلیر دیروز تو تست pd برای چندمین بار رد شدن و این شکایت فقط جهت تخریب کردن لیدر محترم از روی کینه هست. و نکته سوم این پلیر همه جای سرور داره این تهمت بزرگ رو به این لیدر وارد میکنه و ما به عنوان بازیکن های فعال سرور درخواست رسیدگی جدی داریم... در حالی که این پلیر خودش بار ها خودشو ساب لیدر کلن Rich معرفی کرده و از NewPlayr های سرور کلاه برداری کرده ولی چون پلیر جدید بوده و نمیدونسته باید مدرک داشته باشه نتونسته حقشو پس بگیره... حسود از چاقی دیگران لاغر می شود Super Player Iran.Mta (unkn0wn)
 6. نام واقعی شما: رامتین سن شما: 31 نام شما داخل سرور: unkn0wn سطح ( Level ) شما: 22 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ pd Rank 3 از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ جابجایی مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟ عالی روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ 15 ساعت - از ظهر تا آخر شب آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله
 7. unknown

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  نام شما در بازی: unkn0wn سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن: R 3 *** lvl 22 تعداد اسکرین‌شات‌های شما: Kill: 39 Arrest : 181 Wanted: 28 Ticket: 11 Shift : 7 لینک فایل گزارش‌کار: http://uupload.ir/view/azvn_gozaresh_kar.rar/ Super Player Iran.Mta (unkn0wn)
 8. unknown

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  نام شما در بازی: unkn0wn سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن: Rank 3 *** lvl 20 تعداد اسکرین‌شات‌های شما: Arrest: 186 Kill: 50 Wanted: 41 Ticket: 14 Shift: 7 لینک فایل گزارش‌کار: http://uupload.ir/view/aezu_gozareshkar.rar/ Super Player Iran.Mta (unkn0wn)
 9. unknown

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  نام شما در بازی: unkn0wn سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن: lvl 14 __ Rank2 تعداد اسکرین‌شات‌های شما: 337 لینک فایل گزارش‌کار: http://uupload.ir/view/pu6a_gozarshkar.rar/ Super player Iran.Mta (unkn0wn)
 10. unknown

  UnKn0wN

  » ماییم و نوای بی نوایی ... بسم الله اگر حریف مایی« آنچه عیان آست چه حاجت به بیان است http://uupload.ir/files/m3a6_mta-screen_2019-07-17_03-17-55.png http://uupload.ir/files/ckcl_mta-screen_2019-07-17_03-17-32.png و اگر سواله ک اونجا منطقه امن حساب میشه که به عنوان DM حساب کنیم یا خیر؟ http://uupload.ir/files/fbh_mta-screen_2019-07-17_03-29-50.png جواب مختصر و مفید از نظر ساب لیدر بسیار محترم گارد ملی داده شده که با توجه به پاسخ ایشون بنده wanted DM دادم.
 11. unknown

  وانتد دادن بدون m/

  لیدر محترم لطف کنید با این بچه عقل ها که هنوز بعد ساعت های زیاد بازی کردن همانند بچه مامانی ها جرم انجام میدن و میخوان بندازن گردن یک فرد وظیفه شناس برخورد قاطع کنید.. با سپاس Super palyer Iran.Mta (unkn0wn)
 12. unknown

  وانتد دادن بدون m/

  با سلام
 13. unknown

  Kick Alaki Warden

  سلام بنده به شخصه با صحبت های جناب warden موافق هستم هرچند با تمام وجود خواستگار رسیدگی جدی در مورد سرعت ماشین های پلیس هستم و به خاطر همین موضوع بن هم شده ام . اما نباید فراموش کنیم که ما اینجا در دپارتمنت هستیم تا حتی در سخت ترین شرایط هم به نظم و انظباط داخل سرور رسیدگی کنیم . در آخر هم از همه همکاران محترم خواهش میکنم تا زمان رسیدگی به درخواست تمامی اعضای دپارتمنت مبنی بر رسیدگی به سرعت ماشین های پلیس مانند تمام روزهای گذشته با تمام توان تلاش کنیم تا بازی برای دوستانمان جذاب بماند . **پلیس خدمت گزار جامعه است** Super player Iran.Mta (unkn0wn)
 14. unknown

  ادمین@ciavash

  حاکم شهری که مرغابی بُوَد و بر سرِ آن شهر رسوایی بُوَد! و سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد با سپاس از ادمین های عزیز که هییییییچ گونه رسیدگی به این تیکت نکردند مخصوصا @Parsa_AvengeR پس تیکت همینجا از طرف من بسته میشه و این موضوع رو ادامه نمی دم. بدرود Super Player Iran.Mta (unkn0wn)
 15. unknown

  ادمین@ciavash

  من میگم نر تشریف داره شما میگی بدوش؟ آقا من مشکلی با این بن شدن ندارم حرفم اینه چرا بن میکنی ولی وقتی میدونی باید فیکس کنی و نمیکنی؟ که من یا امتال من مجبور باشیم داخل /ad هم داد بزنیم که سرور فیکس نیست شاید رسیدگی کنید وقتی هیچکدومتون جواب گوی یه موضوع ساده نیستید باید چیکار کنیم ؟ من میگم چرا باید ماشین بنز دپارتمنت پلیس فقط 140kh سرعتش باشه اونم تو آزاد راه و هر ماشین دیگه حتی پراید 180 تا بگذریم از ماشینای دیگه که با tiuning ساده 300kh و حتی بالاتر هم سرعت دارن ؟ فقط ی جواب منطقی به این سواله من بدید بعد هرکاری شما بگید همون درسته Super Player Iran Mta (unkn0wn)
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن