رفتن به مطلب
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

Third

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره Third

 • درجه
  تازه وارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

16 بازدید کننده نمایه
 1. Third

  لیدر PD

  اصلا بحث این نیست که شما باید اجازه میگرفتید یا نمی گرفتید ! اول اینکه شما وانتد Attack Cop دادید ، دوما اگر FBI به شما اجازه کشتن این شخص را نداد ، باید به هرکاری که مربوط به وانتد حق تسلیم نداشتن است و از جانب ایشون روی میدهد بی توجهی کنید ، تنها حالتی وجود دارد که اگر به ایشون وانتد Attack Cop دادید و سپس شما را کشت میتونید 2تا وانتد اضافه کنید . اگر کسی از اینکه وانتد DM حق تسلیم ندارد خبری نداشت قطعا زودتر از اینها ، طی 2 ماه گذشته (تا آنجایی که خبر دارم) باید حداقل یک شکایتی بر روی سایت در این باره قرار میداد ! جایی داخل فروم ننوشته DM حق تسلیم دارد ! به هر حال اینکه کار شما درست بوده یا خیر را ادمین بررسی میکند و بنده تنها خواستم شما را از اشتباهتون مطلع کنم !
 2. Third

  لیدر PD

  بنده گفتم چرا کیل ندادی ؟ ! خود شما هم با توجه به این گفتتون قبول داری که DM باید کشته شود و به عبارت دیگه حق تسلیم ندارد . بنابراین شما به کسی که وانتد Attack Cop دادید ، دیگر نمیتوانید به آن شخص وانتد DM بدید چراکه هر 2 وانتد از نوع حق تسلیم نداشتن است . همانطور که پیش از این اشاره کردم بعضی قوانین ها هستند که لیدر ها میسازند و در فروم نیست . اتفاقا شما برعکس این گفتتون عمل کردید ، تا آنجایی که بنده میدونم در فروم نوشته : 8.در صورتی که شخص مورد نظر حق تسلیم ندارد، دیگر به او وانتدی که حق تسلیم ندارد را ندهید. برای مثال کسی که به او وانتد Attacking Cop داده اید ، دیگر وانتد Runner دریافت نمیکند! و همانگونه که میدونیم Attack Cop حق تسلیم ندارد / میدونیم DM حق تسلیم ندارد با توجه به گفته بالای بنده ، کار شما اشتباه بوده است و با اسپم دادن نمیتونید کار خودتون رو توجیه کنید بنده دیگر جواب پیام های شما را نخواهم داد جهت جلوگیری از اسپم .
 3. Third

  لیدر PD

  در قوانین FBI : 7. وانتد هایی که حق تسلیم ندارند ( باید کیل شوند ) : *کشتن پلیس DM مکرر ( در وانتد 1 ) *حمله به پلیس * *دزدی از بانک * فرار از پلیس * شریک جرم * سو استفاده از ESC در صورت داشتن وانتد *خروج بی مورد از بازی در صورت داشتن وانتد برای فرار از دست پلیس در قوانین مشترک : 7. وانتد هایی که حق تسلیم ندارند ( باید کیل شوند ) :*کشتن پلیس *حمله به پلیس *DM مکرر ( در وانتد 1 ) *دزدی از بانک *فرار از پلیس *شریک جرم *سو استفاده از ESC در صورت داشتن وانتد *خروج بی مورد از بازی در صورت داشتن وانتد برای فرار از دست پلیس در آخر لازم به گفتنه بعضی قوانین ها هستند که لیدر ها میسازند و در فروم نیستند و شما اگر قسمت شکایت از پلیر را مشاهده کنید ، مواردی را مشاهده خواهید کرد که اعضای FBI ، وانتد های DM را به قتل می رسانند .
 4. Third

  لیدر PD

  شما این رو چجوری فکر کردید که به نتیجه رسیدید که احتمال داره که ایشون نداند DM C - 6 هست ؟ ایشون قبلا عضو NG بودند ! پس شما هم طبق فروم برید جلو و متوجه اشتباهتون باشید : توجه به اینکه شما ابتدا وانتد Attack Cop دادید و سپس وانتد DM که هر دو وانتد حق تسلیم ندارند . بنده تنها هدفم از دخالت کردن در این شکایت این بود که صلاح دیدم کسانی که اشتباه میکنند نباید از اشتباهشون چشم پوشی کرد !
 5. Third

  لیدر PD

  اصلا نمیخواهم دخالت کرده باشم فقط به یک نکته بسیار ظریف اشاره شده که لیدر محترم مستحق دریافت AV یا هرچی هستند . قوانین مشترک دپارتمنت : 8.در صورتی که شخص مورد نظر حق تسلیم ندارد، دیگر به او وانتدی که حق تسلیم ندارد را ندهید. برای مثال کسی که به او وانتد Attacking Cop داده اید ، دیگر وانتد Runner دریافت نمیکند! میدونیم Attack Cop حق تسلیم ندارد / میدونیم DM حق تسلیم ندارد با توجه به گفته @meysammltft و ساعت و تاریخ هر اسکرین شات های ایشون : کامل مشخصه ایشون ابتدا وانتد حق تسلیم نداشتن Attack Cop دادند ، سپس وانتد حق تسلیم نداشتن DM دادن و فاصله زمانی که جناب gofofgunner اتک کاپ دادند با زمانی که DM کردند تنها 30ثانیه میباشند . ایام به کام
×