AliSa

کمک کننده
 • تعداد ارسال ها

  182
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

36 Excellent

7 دنبال کننده

درباره AliSa

 • درجه
  عضو نقره ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

280 بازدید کننده نمایه
 1. در خواست عضویت در مافیای یاکوزا

  اسم واقعی شما؟ Ali سن واقعی شما؟ 18 اسم شما در بازی؟ AliSa لول /سطح شما در بازی؟ 33 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 6 ساعت. فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) مافیا اونجرز ، خسته شده بودم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) مافیای خوبی هستش و بیشتر دوستام اینجان. چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون بیشتر دوستام اینجان ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 100 بار
 2. درخواست استعفای مافیای اونجرز

  اسم شما در بازی؟ Ali_Sa لول /سطح شما در بازی؟32 ایا کامل درباره استعفای خود تصمیم گرفته اید؟ بله به چه دلیل می خواهید از این مافیا/فکشن بروید؟(حداقل 1 خط توضیح) به دلیل نداشتن FPS خوب و قادر نبودن حضور در وار ها. از عملکرد لیدر و ساب لیدر این مافیا/فکشن راضی هستید؟(بله/خیر) بله کاملا.
 3. در خواست عضویت در مافیای اونجرز

  اسم واقعی شما؟ Ali سن واقعی شما؟ 17-18 اسم شما در بازی؟ Ali_Sa لول /سطح شما در بازی؟ 32 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 4-5 ساعت. فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) مافیا اونجر به دلیل خسته شدن. هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) لیدرشون تقاضا می کنه که بیا و اگر قبول نکنم گریه می کنه. چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون اعضاش خوبن ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟ بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 10 بار.
 4. درخواست استعفای مافیای اونجرز

  اسم شما در بازی؟ Ali_Sa لول /سطح شما در بازی؟ 31 ایا کامل درباره استعفای خود تصمیم گرفته اید؟ بله به چه دلیل می خواهید از این مافیا/فکشن بروید؟(حداقل 1 خط توضیح) به دلیل نداشتن FPS خوب و قادر نبودن حضور در وار ها. از عملکرد لیدر و ساب لیدر این مافیا/فکشن راضی هستید؟(بله/خیر) بله کاملا.
 5. در خواست عضویت در مافیای اونجرز

  اسم واقعی شما؟ Ali سن واقعی شما؟17 اسم شما در بازی؟ Ali_Sa لول /سطح شما در بازی؟ 30 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ بعدازظهرها. فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) لیدر مافیا آزروس. هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) برای یکی شدن مافیا و علاقه داشتن به این مافیا. چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون بیشتر رفیقام تو این مافیا هستن. ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 6 ساعت.
 6. درخواست استعفای مافیای ازروس

  بازیکن @Farmande شما با 60 Faction Punish از فکشن خارج شدید. امضا AliSa
 7. درخواست استعفای مافیای ازروس

  بازیکن @alireza6666 شما با 10 Faction Punish از فکشن خارج شدید. امضا AliSa
 8. شکایت از لیدر Killer

  اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Killer اسم شما در بازی ؟ Ali_Sa رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) هلپر و لیدر مافیا آزروس توضیح شما در باره این شکایت؟ در عکش می بینید که این لیدر موقع وار Sleep/ هستش و به روایتی هم با یک سیستم دیگه و با یک اکانت رنک 1 وارد وار میشه که امتیاز نده! و ایشون برای بار چندم هستش که این کار رو انجام می دن. و جالبش هم اینجاست که بعد از وار با اکانت خودش آنلاین میشه!!! http://s9.picofile.com/file/8321094218/mta_screen_2018_03_06_21_35_55.png مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 9. درخواست استعفای مافیای ازروس

  بازیکنان @BlackShadow . @PERSIAWOLF شما با 60 Faction Punish از فکشن خارج شدید. امضا AliSa
 10. در خواست عضویت در مافیای ازروس

  بازیکن @Farmande در خواست شما برای مافیا ازروس تایید شد، برای تست آماده باشید. امضا AliSa
 11. جلسات

  با سلام خدمت اعضا محترم مافیا آزروس. جلسه هفتگی این هفته در تاریخ 2018/03/02 ( 11 اسفند) در ساعت 21:00 برگزار می شود و کسانی که حضور نداشته باشند اخطار دریافت می کنند. امضا AliSa
 12. شکایت از لیدر Killer

  اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Killer اسم شما در بازی ؟ Ali_Sa رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) لیدر مافیا آزروس توضیح شما در باره این شکایت؟ واقعا من موندم که ایشون از چه راهی به این مقام رسیدند!!! طبق قانون مافیا ها باید اعضا های مافیا با خود لیدر 6 نفر باشند و 2 تا هم دختر که نباید داخل وار باشند. حاالا من در تعجب هستم که ایشون چجوری وسط وار ( تست) بازیکن Theif رو با توجه به اینکه هیچ پستی برای درخواست از این شخص برای مافیا اف ام اس نیست!!! و ایشون 7 نفری وارد تورف می شن و بعد وار ایشون رو کیک می کنن!!! و ایشون نه کاری به فروم دارن نه هیچ چیز دیگه همینجوری برای خودشون invite میدن و 0FP کیک می کنن!!! و در عکس هم کاملا قابل مشاهده است که ایشون قبل وار طرف رو اینوایت و بعد از وار کیک کردن!!! و مجموع اعضای این مافیا به 9 نفر رسیده بود!!! تمامی حرف های من رو هم ادمین _Ary4n_ دیده و تایید می کنند. همه ی لیدر ها این قوانین رو رعایت می کنند و به آن احترام می زارن . و همین جور که می بینید ایشون بار اولشم نیست و کل شکایات لیدر ها مختص ایشون هستش امیدوارم با جدیت کامل رسیدگی و برخورد کنید. ( در مدارک به آی دی 35 دقت کنید.) http://s9.picofile.com/file/8320689668/mta_screen_2018_03_01_21_27_58.png مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 13. اسم شما در بازی ؟ Ali_Sa سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) لیدرمافیا ها ازروس و فیوری و لیدر گارد ملی ساب لیدر خبرنگاری. عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s8.picofile.com/file/8320620700/mta_screen_2018_02_28_22_42_54.png به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به این دلیل که پلیر های سرور در حال حاضر رو به پیشرفت هستش و هر روز بازیکن های جدیدی وارد سرور می شوند که می خوام به عنوان هلپر به این بازیکن ها کمک کنم. آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ به حتما.
 14. در خواست عضویت در مافیای ازروس

  بازیکن @MohammaDPaladiN در خواست شما برای مافیا ازروس تایید شد، برای تست آماده باشید. امضا AliSa
 15. شکایت از Behrooz

  اسم هلپر که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Behrooz اسم شما در بازی ؟ Ali_Sa رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Leader Mafia Azeroth توضیح شما در باره این شکایت؟ در این عکس کاملا قابل دیدن است که این هلپر در یک منطقه امن دارن DM می کنن!!! و این عکس رو آقای Farmande تایید کردند. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟http://s9.picofile.com/file/8320619826/mta_screen_2018_02_28_19_54_41.png امضا AliSa