رفتن به مطلب
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

1amin1

رهبر
 • تعداد ارسال ها

  142
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره 1amin1

 • درجه
  عضو برنزی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

75 بازدید کننده نمایه
 1. 1amin1

  فحاشی پلیر HEX

  @ParsaAvenger @Mobin.sis
 2. 1amin1

  فحاشی پلیر HEX

  با سلام شکایت شما قبول شد ممبر مربوطه یک اخطار لفظی AV دریافت کرد ! با احترام بسته شود
 3. 1amin1

  گزارش های هفتگی خبرنگار

  @HEX 65 عدد ss های شما 64 عدد تایید و 1 عدد رد شد!!حقوق شما : 192k + 10k = 202k @PoUyAMcP 100 عدد ss های شما 100 عدد تایید و 0 عدد رد شد!!حقوق شما : 300k + 60k = 360k حقوق لیدر با توجه به بیشترین تعداد گزارش کار : 360k + 70k = 430k حقوق این فکشن با لیدر: 992k شاد و پیروز باشید. @ParsaAvenger
 4. 1amin1

  در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  @Goje در خواست شما برای عضویت قبول شد ! آماده تست عملی در سرور باشید. @mahdwi در خواست شما برای عضویت قبول شد ! آماده تست عملی در سرور باشید.
 5. 1amin1

  جلسات

  درود خدمت اعضای اقلیت خبرنگاری و گزارشگری. جلسه این هفته روز پنجشنبه 26/مهر ماه/1397 راس ساعت 13:30 در سرور برگزار میگردد. عدم حضور در جلسه بدون هماهنگی باعث دریافت Faction Warn میشود و شما حقوقی دریافت نخواهید کرد ! همچنین گزارش کار هفتگی خود را تا پایان روز پنجشنبه در انجمن قرار دهید. موفق باشید
 6. 1amin1

  در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  sia90@ درخواست شما برای عضویت قبول شد ! آماده تست عملی در سرور باشید. Alireza255@ درخواست شما برای عضویت قبول شد ! آماده تست عملی در سرور باشید.
 7. 1amin1

  در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  HEX@ درخواست شما برای عضویت قبول شد ! آماده تست عملی در سرور باشید. mahansbr@ درخواست شما برای عضویت قبول شد ! آماده تست عملی در سرور باشید. haftkhatam@ درخواست شما برای عضویت قبول شد ! آماده تست عملی در سرور باشید.
 8. 1amin1

  GoDOfGunneR

  @ParsaAvenger
 9. 1amin1

  GoDOfGunneR

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ GodOfGunner اسم شما در بازی ؟ amin1 توضیح شما در باره این شکایت؟ پی مساعلی که پیش اومده ایشون من رو داخل گیم تهدید می کنه. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 10. 1amin1

  لیدر خبر نگاری..

  تهدید شدید ؟ مگه شما قبلا خودت رو کنترل نکردی که میگی ؟؟ تهدید به فحاشی کردم ؟؟ اگر مکی با حوصله بخونید مشکلی پیش نمیاد ! از صمیم قلب آرزوی بهبودی شما رو دارم. چی گفتم بهت عزیز ؟ حق به حقدار میرسه و هیچ کس با دروغ به جایی نرسیده گلم...
 11. 1amin1

  لیدر خبر نگاری..

  چه قدر ساده توهین میکنید ! تحمل کسی که فشاری هست رو میکنم اما تحمل فحاشی رو ندارم. خودتون رو کنترل کنید تا مشکلی پیش نیاد.
 12. 1amin1

  لیدر خبر نگاری..

  خودتون با شواهدی که گذاشته قضاوت کنید : ایشون سالم و سرحال 100% HP کنار من ایستده بودند و اینجا میگن که وقتی WiNe زده اش من به او توهین کردم !!! دستتون درد نکنه که شواهد بیشتری گذاشتید ! همیشه حق با حق دار هست و این که شما با دروغ گویی آینده ای نخواهید داشت !
 13. 1amin1

  لیدر خبر نگاری..

  همه لیدر ها روزی دیموت می شوند و این یک بازی هست و ارزش چیزی ندارد. اگر شما قصد بر این دارید که رهبر فکشن خبرنگاری بشید بنظرتون با این برخورد و لحن توهین آمیزی که در متن شکایت و پست هاتون به اشتراک گذاشتید لایق هستید ؟ دوما کدوم پارتی بازی ؟ شما با یک پلیر می افتید پارتی بازی هست ؟ SS تاثیری بر این پارتی بازی داشت ؟ من در خطاب به WiNe که به دوعل ملحق شود گفتم Boro اما ظاهرا اشتباهی رخ داده و به کلمه Bko یا Bk شباهت صورت گرفته ! باز هم میگم بازی هست و اگر هم اتفاقی قرار هست بیافتد ارزشی از من و سرور IRM کم نخواهد شد و همین و بس ! با احترام به شما
×