خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

DadMeh.OS

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره DadMeh.OS

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

6 بازدید کننده نمایه
 1. شکایت از لیدر FBI | OutLaw

  جناب آیت الله شیخ ، دوست محترم ، برادر عزیز "OutLaw"، شما نمیتوانید به علت بیکاری ، "رسوایی" ، پارتی (بازی/گری) و عوامل متعدد دیگری که یقینا شامل حال شما میشود ، در مسائلی که دخلی به شما و فکشن "مبارکتان" ندارد ، دخالت کنید . بنده در این تایپیک ، نظرم را شرح داده ام ، زیرا کمک به بهبود سرور"خلاص شدن از دست چیزبازان" را وظیفه خود دانسته و خواسته ام در این امر خیر ، سهمی داشته باشم ، بلکه ثوابی در آن نهفته است . بنابراین شما (دیگر دوستان/پلیرها) هم در این کمپین مخالفت با" پارتی بازان"و حمایت از "کالای ایرانی" ؛ با شعار الموت یا OutLaw .ما را حمایت کنید . راستی کن که راستان رستند. راه دزد زده تا چهل روز امن است
 2. HosseinKhan

  --------------------حالا اینها به کنار---------------------------- ... 6 وانتد ، چه ربوطی به FBI دارد که این "آقا" شاکی شدن ازش ؟ اگر فکشن NG ، از این موضوع شکایتی داشته باشه ، قطعا خودش اقدام میکند ."شما میتونستید اسکرین ها را تحویل یک NG بدهید." -----------------------حالا بازم اینها به کنار---------------------- این یکی از اون اسکرین شات هایی بود که جناب OutLaw به عنوان مدرک استفاده کرده بود . (دقت کنید به جایی که نشانک گذاری کردم) http://s8.picofile.com/file/8333246484/Inkedbandicam_2018_07_31_10_41_36_779_LI.jpg اگر متوجه نشده ای ، توضیح'ش زیر همین خط است . "نقطه سر ((خر))" ""اسم برنامه مشخص نمیباشد"" (( شکل ظاهری این برنامه منو یاد ،ماندگار"نوت پد" می اندازد)) چه جالب ! با کمی اطلاعات از نوت پد میتوانید صفحه آن را سیاه ، و رنگ متنی کرد! ."متن رنگی رو بچه "چند" ساله هم بلده!" ---------------------اینو دیگه چی میگید ؟!---------------------- درضمن اینو بگم ، الان شما پیام میدین میگید این به من مربوط نمیباشد ، درواقع این موضوع "کاملا" ، و از هر "جهت" و "نظر" به بنده مربوط میباشد .
 3. شکایتی که از بنده کردید به دلایل مشخصی"پارتی گری/پارتی بازی" حذف شده است :) 

  اما شما میتوانید دوباره با همان مدارک از بنده شکایت بفرمایید .

  با تشکر از شما .

 4. NooBest FBI EveR

  شما هم لیاقت نظر دادن نداری

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.