خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

TurBOo.KoonTopol

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  487
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  3

تمامی ارسال های TurBOo.KoonTopol

 1. F.B.I

  با سلام شکایت پس گرفته شد بسته شد. موفق باشین.
 2. شکایت از لیدر FBI | OutLaw

  با سلام مدارک ارسال شده ناقص میباشد و مدرکی بر علیه @0utlaw دیده نمیشود. لطفا با مدارک کامل شکایت فرمایید. بسته شد. موفق باشین.
 3. party bazi haye ziad ke dige asab hame ro khoord karde

  با سلام با ارایه مدارک توسط لیدر اف بی ای برای برخورد با ساب لیدر خود شکایت رسیدگی شده و اخطار لازم داده شده است . در صورت اشتباه بعدی توسط ساب لیدر به لیدر هم اخطار داده میشود. در انتخاب ساب لیدر دقت کنید. بسته شد.
 4. شکایت از turbo!

  شما کلا مشکل دارین شکایتی که مدرکی نداره و قوانین گفتم بهتون واقعا شما چند شکایت بی مورد داشتین از @GodFather تقاضای برخورد با شما را دارم .
 5. party bazi haye ziad ke dige asab hame ro khoord karde

  لیدر محترم @0utlaw 24 ساعت وقت دارین از خودتون دفاع کنید.
 6. ظرفیت نداشتن اکثر شغل ها

  شکایت بی مورد در صورت تکرار با شما برخواهد شد. بسته شد.
 7. شکایت از joseph

  با سلام گرفتن عضو برای فکشن با لیدر میباشد ! لیدر میتواند در صورت عدم صلاحیت شما برای ورود به فکشن درخواست شما را رد کند. شکایت شما رد شد. بسته شد. موفق باشین!
 8. شکایت از Outlaw

  با سلام شکایت پس گرفته شده است بسته شد.
 9. Pd

  با سلام به دلیل شکایت بی محتوا و عدم وجود مدرک شکایت شما رد شد. انتخاب لیدر با تصمیم منیجر و اونر سرور میباشد . بسته شد. موفق باشین.
 10. شکایت بی محتوا بسته شد.
 11. Mashty-ندادن حقوق و نداشتن ادب

  با سلام شکایت پس گرفته شد بسته شد.
 12. شکایت از joseph....

  با سلام اول اینکه شما باید قبل از میتینگ برای غیبت در میتینگ با لیدر خود هماهنگ کنید. دوم بی احترامی به لیدر کیک از فکشن به همراه دارد. سوم مدارکی ارایه نشده . شکایت شما رد شد. بسته شد. موفق باشین.
 13. AMIRHS

  با سلام @AmirHS در صورت تکرار با شما برخورد خواهد شد و Av دریافت خواهید کرد. بسته شد.
 14. شکایت از mobin_sis

  با سلام گرفتن عضو برای فکشن با لیدر میباشد ! لیدر میتواند در صورت عدم صلاحیت شما برای ورود به فکشن درخواست شما را رد کند. شکایت شما رد شد. بسته شد. موفق باشین!
 15. شکایت از TurBOo

  برای این اس ام اس از صحبت کردن به مدت 2 ساعت محروم کردم و برای بن ایشان که مدارک موجود است در صورت لزوم به @GodFather ارسال خواهد شد. در مورد تاریخ و اسم هم بی اطلاع هستم وقتی خود شما میگی اون حرف زدم دیگه چه مدرکی میخوای اخوی !!!!
 16. شکایت از UnHoly

  با مدارک موجود شکایت شما رد شد! و به هلپر مورد نظر تذکر لازم برای استفاده درست از hgoto داده خواهد شد. بسته شد.
 17. کار داشتن همیشگی

  با سلام ببخشید مسخره شما نیستم که هی زنگ بزنین قطع کنید... شما نمیتونین بفهمین کار دارم ینی چی مشکل از خودتونه هی مزاحم کار بده میشین( همین کارای شماس دیگه ادمینای دیگه تلفنشونو خاموش میکنند) حتی @GodFather پیش من بودن شما اسپم میکردین ... وانتد اشتباه داده شده؟؟! فورم گذاشتیم واسه کارای شما شکایت کنید بررسی شه بنده هزار باز تو هر تماس شما گفتم از طریق فورم اقدام کنید شما معلوم نیست حالت خوبه یا نه هی زنگ میزنین بعد برمیدارم قطع میکنید .!!! از @GodFather تقاضای بر خورد با ایشان برای چند شکایت بی مورد و بدون مدرک را دارم. موفق باشین.
 18. shekaiat az turbo

  با سلام دوست عزیز من در حال اماده سازی اونت بودم با وقت کمی که داشتم نمیتونستم بیام کار شما رو راه بندازم از ادمین دیگه ای درخواست میکردین. موفق باشین.
 19. شکایت از TurBOo

 20. شکایت از ادمین TurBOo

  با سلام دوباره خدمت شما بچه بازی ؟؟!!! شما نظم سرور بهم میزنین هر موقع دلتون میخواهد DM میکنید میخوایین با قانون که شما میگین مجازات کنیم؟! این دفعه اولتون نیست سعی در بهم زدن نظم سرور دارین. واقعا متاسفم چند بار این کار شما (sleep bug) اخطار داده شده بود و خودتونم در جریان بودین ولی تو مدرک خودتونم دارین اقرار میکنید باگ زدین !!!! و با تجربه بنده اگه شما به قول خودتون تی پی شدین! باید فیریز میموندین ولی نمیتونستین تکون بخورین اگه از این حرفتون مدرکی دارین ارایه کنید. موفق باشین.
 21. شکایت از ادمین TurBOo

  شما این قدر بی تجربه هستین که نمیدونین فرق اسپم چیه. هر شکایتی یه دفاعی داره با اینا خودتونو خراب میکنید.
 22. شکایت از ادمین TurBOo

  با سلام شما قانون مافیا رو میدونین اصلا؟!!! مافیا حق DM کردن رو هیچ فکشنی ندارد چه من باشم چه هر کسی شما بنده رو کیل دادن منم مجازات کردم . حرف شما در این صورت که هم وانتد بدم به شما هم ادمین جیل بشین . شما حق ندارین که هر وقت دلتون خواست کسی رو کیل بدین اینجا قانون با خواسته های شما پیش نمیره مطابق قوانین عمل میشه. شما اصلا میدونین مافیا کی میتونه DM کنه؟! سابقه شما در لیدری و ممبری مشخص شده !! موفق باشین
 23. شکایت ازalirezatehrani

  با پلیر مربوطه برخورد خواهد شد! بسته شد.
 24. wanted 1 = kill

  لیدر محترم @mashty لطفا بررسی نمایید.
 25. Nooob Bazi PD Dragon

  بسته شد!

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.