رفتن به مطلب

xpgamer

Member
 • تعداد ارسال ها

  13
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

3 Neutral

درباره xpgamer

 • درجه
  عضو تازه وارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. نام واقعی شما:پرهام سن شما:15 نام شما داخل سرور:xpgamer سطح ( Level ) شما:20 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟مدیک و نیوز ساب لیدر|اسکول رنک 1 از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟استفا دادم مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟خیلی خوب روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟5-6 ساعت از ساعت 2-8 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله کامل کامل
 2. نام واقعی شما:پرهام سن شما:15 نام شما داخل سرور:xpgamer سطح ( Level ) شما:20 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟Medic/sub leader news/sub leader school/rank 1 از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟استفا دادم :/ توانایی شما در اسپرت و تیونینگ ماشین در چه سطحی است؟خوبه روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟5 الی 7 ساعت آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله
 3. نام واقعی شما:پرهام سن شما:15 نام شما داخل سرور:xpgamer سطح ( Level ) شما:20 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟بله:.مدیک|ساب لیدر / اسکول|رنک 1 / نیوز:ساب لیدر از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟همشون رو استفا دادم مهارت رانندگی و تیراندازی شما در چه سطحی است؟خوب روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟5-6 ساعت آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله(یکسری قوانین هنوز نیست :/) 
 4. نام واقعی شما:پرهام سن شما:15 نام شما داخل سرور:xpgamer سطح ( Level ) شما:19 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟بله.نیوز و مدیک ساب و اسکول رنک 1 از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟استفا توانایی شما در اسپرت و تیونینگ ماشین در چه سطحی است؟خوب روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟6 آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله
 5. xpgamer

  شکایت از HuGo و xpgammer

  عزیزم یطوری هم میگی من حالیم هست که انگار ما ادم کش سروریم و شما بالا سرت از اون علامه فرشته هاس!من توی سرور روزی 100 کا پلیرا رو کمک میکنم و از اون بگذریم شکایت شما کلا غلطه!!! بنظرم خودت بگی برگشت سنگین تری و در هر حال این فکری به حال امثال شما باید بکنن خیلی بهم برخورد!بنظر من ادمینا یک فکری برا شما low level ها که ندانسته میاید فروم چیز مینویسین بکنن!!!
 6. xpgamer

  شکایت از HuGo و xpgammer

  میتونی از ممبرا بپرسی من به low level ها حدود 300 کا کمک کردم!برا چی شمارو بزنم؟اعضای کلن هم شاهدن امروز جلو یک هلپر هم یک لول 1 رو 20 کا کمک کردم!چرا باید شمارو بزنم؟اگرم کردم اشتباه کردم!
 7. xpgamer

  شکایت از HuGo و xpgammer

  تو عکس معلومه؟:) در ضمن من لولم 19 عه و هیچ سابقه بدی ندارم!(به جز یک مشکل که همین امروز حل شد)! چطوری یهو بیام شمارو بزنم؟بهتم تو خونه گفتم من نزدم!
 8. xpgamer

  شکایت از HuGo و xpgammer

  اگر دقت کنین در عکس دوم هوگو داره شمارو له میکنه و در اون عکس تیر اندازی هم نشون داده نشده ماشین ترکیده!من فقط تیر زدم و در عکس اخر هم اتوبوس شما سالمه پس من کاری نکردم!(در عکس دومم سالمه!)
 9. نام شما در بازی:xpgamer سن شما:15 سطح (Level) شما در سرور:19 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):رنک ساب در نیوز|رنک 1 در معلم|رنک 2 در مدیک عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری یک مافیای خالی|یا پیدی خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):چون در حال حاضر در سرور بیکارم آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله(لطف کنید قوانین را قرار دهید!)
 10. xpgamer

  شکایت از elyar trk

  مشکل حل شد ممنون از تیم ادمینی و لیدری
 11. xpgamer

  شکایت از elyar trk

  نام شما در بازی:xpgamer نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:elyar_TRk اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 19|لیدر کلن فایر گایز توضیحات شکایت:ایشون بی دلیل به من 4 تا وانتد داد در حالی که من یجا دیگه بودم و ایشون اصن منو ندیده وانتد داد nima-n-i هم شاهده مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
 12. نام واقعی شما:پرهام روح سن شما:15 نام شما داخل سرور:xpgamer سطح ( Level ) شما:19 سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟مدیک و نیوز و اسکول از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟استفا توانایی شما در اسپرت و تیونینگ ماشین در چه سطحی است؟خوب روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟8 ساعت آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن