رفتن به مطلب

Adam

Member
 • تعداد ارسال ها

  169
 • تاریخ عضویت

اعتبار در سایت

25 Excellent

1 دنبال کننده

درباره Adam

 • درجه
  عضو نیمه حرفه ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. توهین نکن به انجمن حالا این مثلا چی بود؟! میخوای چیو ثابت کنی؟ مگه ادمین @Ciavash , @Joseph برای تو چیزی بدی گفتن؟! واقعا که!! #همه رو اذیت میکنه بعد یکی جواب سلامش رو نمیده آقا ناراحت میشه! چطوره برو اینم شکایت کن بگو ادمین ها جواب سلامم رو نمیدن! #بنده هم دیگه پاسخ تو یکی رو اصلا نمیدم!
 2. از کجا معلوم این شخص خود شما نباشید؟! چون ماشالله مولتی اکانت تخصص عالی شما هست! مگه این چیزی رو مشخص می کنه؟ من اینجا خودم رو بهت معرفی می کنم که یه زمونی اشتباه کرده بودم و باهات رفاقت داشتم و اینو قدیمی های سرور میدونند که یه زمانی با تو رفیق بودم! اولا، چیزی در این مدارک حاکی از Binam بودن کسی و همچنین Adam بودن کسی نیست! دوما، بنده خودم میگم که من Adam هستم ولی این Binam رو چطوری به بنده نسبت میدین خودم موندم!!! اولا، تو اون شکایت لینک مدرک حذف شده و چیزی از مدرک مشخص نیست! دوما، آدرس(اسم) فایل هایی که قرار دادی با اسم مدرک من در آن شکایت مطابقت ندارد! و در آن شکایتی که بنده کرده بودم 4 تا از ادمین های محترم حضور داشته و رسیدگی کردند! پس: به احتمال زیاد خود شما این مدارک را ساخته اید و برای بد نام کردن بنده در اینجا قرار داده اید. چون: 1- در عکس هایتان، اسم پلیر. 2- متن گفتگو های پلیر مشخص نیست! 3- اسم مدارک شما با مدرک من در آن شکایت مطابقت ندارد! در اون شکایت خود شما مدرک ادیت کرده بودید و خیلی از پلیر ها نظر شخصی شون رو قرار داده بودند حتی یک پلیر هم نوشته بود که کارش فتوشاپه و... و نظرش رو نوشته بود و من هم مثل بقیه افراد نظرم رو در این باره نوشته بودم! پس: الکی تفاسیر پلید خودت را از آن نظرات بر افکار دیگران تحمیل نکن! #حتما، برای پلیس @kimia_a هم من بدبخت مدرک ساخته بودم! # یک کلام: شما برای اذیت کردن پلیر های این سرور از هیچ کاری دریغ نمی کنید!
 3. با تو حرف زدن فایده ندارد چون مغزت خراب شده و قلیون هایی که میکشی اثرش رو رو مغزت گذاشته! با تو حرف زدن فایده ندارد چون مغزت خراب شده و قلیون هایی که میکشی اثرش رو رو مغزت گذاشته! رسیدگی شود! @Parsa_AvengeR @Ciavash @TurBOo @ADeL ____________________________________________________________________ Arnold Türk oğlan _____________________________________
 4. اولا حرف سیاسی نزن چون با قوانین اینجا مغایرت دارد! دوما، تو کشور ایران فکر نکن که فقط فارس ها زندگی می کنند تو کشور ایران: تورک،لر،بلوچ،عرب،کورد،لکی،ترکمن،تالش،و... زندگی میکنند و تو نباید این حقو به خودت بدی و بیای به من تورک توهین کنی! و در ضمن تو حق نداری به خانواده من توهین کنی! اینش به تو ربطی نداره! چون در این تاپیک(شکایت) از اصالت و.. صحبت نیست! صحبت از مردم آزاری شماس! این جور که معلومه اوضاع تو کلا خرابه! و یه جورایی مشکل روانی داری! پس سعی نکن با این حرف ها شکایت رو به حاشیه بکشی! رسیدگی شود! @Ciavash @Joseph @TurBOo
 5. دوست عزیز برو صفحه اول این شکایت من اونجا نوشتم که با ایشون همکاری داشتم! مگه من میگم همکاری نداشتم؟! ادمین جوسف 2 ماهه که تو جریانه !!! @DarkHell خب با این حساب اعتراف کردی که خودت هک می کنی! این معلومه پولای حروم رو ریختی اکانت دیگه ای که تو سرور داری چون از مولتی اکانتت تو فروم معلومه که تو سرور هم مولتی اکانت زیاد داری و همچنین فیلمشم دارم که چطور سرتغ بازی در میاوردی که پولام رو ریختم اکانت دیگه و چنج نیک کردم و اینجور حرفا ...! ببین من به خاطر پول های حروم ازت شکایت نکردم به خاطر این شکایت کردم که فکر نکنی میتونی با وقت و زحمات بقیه پلیر ها بازی کنی و هیشکی ندونه!
 6. این همه مدارک قرار دادم تو میگی شایعه است؟!!
 7. @king210 پسورد این همه پلیر رو شانسی زده؟! مگه میشه؟!
 8. عزیزم فکر نمیکنی ادمین ها علاوه بر شکایت من به شکایت های دیگه هم رسیدگی نکردند؟! شما خودت برو مولتی اکانتت رو تو فروم پاک کن بعد بیا بگو اخطار فروم اینجور مزخرفات! عزیزم کسی حرف حق میزنه چرا ناراحت میشی؟!
 9. واقعا نمیخواید به مسخره بازی ایشون خاتمه بدید؟! منتظر چی هستید؟! @Ciavash، @TurBOo، @Parsa_AvengeR
 10. تو کلا تناقض هستی ! اولش میگی مدارکت همش از داخل گیمه الان هم اینو میگی⬆️ پس سعی نکن با این حرف های مزخرفت آبروی نداشتت رو ببری!
 11. عجب. پس اون من بودم که با آیدی جنابعالی به پارسا و گاد فادر اصرار می کردم که من رو آن بن کنند! واقعا که
 12. سلام توصیه می کنم برید اول قوانین رو بخونید. هم در مورد داخل سرور و هم قوانین داخل انجمن
 13. چطوره مدارک مربوطه را قرار بدم؟؟؟!! که به بات IRM پیام میفرستادی تا رمز ATM رو برات بگه! اینارو بذارم؟؟؟!!! اینجا کلیک کنید اگر به حقانیت این آیدی تلگرام شک دارید، مطمئن باشید که تیم مدیریتی IRM خودشان میدانند که این آیدی از برای کیست! @GodFather @Parsa_AvengeR @Ciavash @TurBOo @Joseph
 14. بله دوست عزیز @fawareh درست میفرمایید. اما نکته جالب اینجاست که این Makrovich رمز ATM را هم عوض می کند!
×
×
 • جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن