پرچمداران

 1. Behrooz

  Behrooz

  اعضا


  • امتیاز: پسندیدن

   4

  • تعداد ارسال ها

   79


 2. KinGKilleR

  KinGKilleR

  رهبر


  • امتیاز: پسندیدن

   2

  • تعداد ارسال ها

   14


 3. mehrdad

  mehrdad

  رهبر


  • امتیاز: پسندیدن

   1

  • تعداد ارسال ها

   48


 4. PutaK

  PutaK

  اعضا


  • امتیاز: پسندیدن

   1

  • تعداد ارسال ها

   3مطالب محبوب

در حال نمایش بیشترین مطالب پسند شده در ۱۸/۰۱/۱۶ در همه بخش ها

 1. 5 پسند
  فرم درخواست نام شما در بازی:mr_ali لول شما:15 تعداد اونت هایی که در هفته جاری گذاشته اید؟3 فکر می کنید شرکت کننده ها از اونت شما و نحوه برگزاری اونت توسط شما چه امتیازی به شما می دهند؟ از 1 تا 10؟8 به خلاقیت خود در طراحی اونت های جدید چه امتیازی می دهید؟ 1 تا 10؟8 به کنترل و مدیریت خود در اونت چه امتیازی می دهید؟ از 1 تا 10?10 آیا تا به حال شده که اونت خود را کنسل و over کنید؟ چرا؟خیر لینک عکس مدرک از حداقل 3 اونت در هفته جاری که توسط شما برگزار شده است:ssنگرفتم از این به بعد میگیرم.
 2. 3 پسند
  اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Rangeler اسم شما در بازی ؟ Roozbeh رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Rank 3 Avengers توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام خدمت مسئولین محترم IRMTA میخاستم ببینم ادمین محترم شما میتونه از CMD ادمینیش استفاده کنه و وسط وار منو TP کنه که جای پارک ماشینمو عوض کنم؟! ادامه توضیحات در قسمت مدارک ضمیمه خواهد شد. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ اول از همه به تایم وار اشاره میکنم؛ جالبه از تایم وار اگاه بودن و TP کردن! از سرور پاک میشه؟ نمیدونم چرا شما در اون لحظه کاسه داغ تر از اش شدید ولی اگه اینقدر راحت ماشین پلیر رو میتونید از سرور حذف کنید باید دست مریزاد گفت به مدیران که اجازه همچین کاری رو در سرورشون میدن! از انجا که شکایت به افراد پر طرفدار مربوط بوده شایان ذکر است: شکایت از Rangeler میباشد لذا خواهشمندم دوستانِ زبان فعال از دخالت بیجا بپرهیزند!
 3. 2 پسند
  @mehrdad دقت کنید من putak رو زدم HunterXX مهرزاد رو زده تو اس اس دقیقا معلوم هست
 4. 2 پسند
  ببخشیدا شما وقتی باج دسته من بود چرا شما منو کیل میدید حیف اس اس ندارم وگرنه میذاشتم بعدشم من کیل ندادم تو اس اس اول ببینید HunterXX ایشون رو کشته
 5. 2 پسند
  با توجه به توضیحات ادمین محترم ، بسته میشود... @Sina7238 دوست عزیز این قانون وجود دارد ولی به دلیل مشکلات رنک بنده داخل Forum نمیتوانم واکنشی مطابق قوانین نشان دهم. سعی بر این است که به زودی این مشکل رفع گردد!
 6. 1 پسند
  اسم شما در بازی؟Amiralit84 لول / سطح شما در بازی؟12 تعداد رسپکت های شما: 17/48 لینک عکس -> :http://uploadboy.me/515ry1fd7hsf/mta-screen_2018-01-16_15-09-55.png.html نام واقعی شما؟امیرعلی سن واقعی شما؟14 خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!Pesare khob va vazife shenas در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟4_8 در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟1 آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟Avengers_Medic اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟Medic=Leadere vazife nashnas_Avengers=Moshkelate online shodane war هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)Mitavanam khedmati be server bokonam چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)Chon be Police bodan alagheye ziadi daram به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید:8 به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید:9 لینک عکس از اسکیل: http://uploadboy.me/kwx4ckbwhuus/mta-screen_2018-01-16_15-15-51.png.html آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟Bale آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟Bale آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟Bale آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟Nistam آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن) مودبانه برخورد کنید؟Bale آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟Bale آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟Bale آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟4_8 Saat
 7. 1 پسند
  آقای @mehrzadjadid لطفا شکایت رو ببندید توی 4 راه شورش شده بود برای همین همه کیل میدادن و کسی مقصر نیست ! یا حق
 8. 1 پسند
  سلام اگر دقت فرمایید Behrooz داره منو میزنه Hunter شمارو!!
 9. 1 پسند
  در ضمن در عکس اول مینی مپ رو ببین نوشته مارکت ! 4 راه نیست. عکس دوم من داخل ماشین هستم. کی داره تیر میزنه؟ خدا داند. واضح مدرک بدید .
 10. 1 پسند
  @mehrdad با سلام و عرض خسته نباشید. کسی شمارو DM کرده؟ جناب حسین مدرک گذاشته شما ام اگه دوست داری مدرکتو بذار جوابتو بگیر . در ضمن نوع حرف زدن یه فرد شعور و سن و سال طرف رو نشون میده. اگر نمیخوای میتونی چرندیات منو گوش نکنی.