خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

 1. ساعت گذشته
 2. amin1 tahdid

  و همچنین پلیر گفته که برای شخصی به نام Mr_Mahdi شکایت کرده !! و از من برای بستن شکایت تقاضای پول کرده "باج گیری" !!! اسکرین شات:
 3. amin1 tahdid

  در ضمن این رو هم بگم که اگر قوانین عمومی سرور رو بخوانید متوجه میشوید جعل مدرک غیر قانونی است و مجارات به همراه دارد !! جعل مدرک : هرگونه جعل مدرک از جمله جعل فیلم وعکس تقلبی محرومیت بین ۷ تا ۳۰ روز در پی دارد .
 4. در خواست عضویت درفکشن پزشک

 5. شکایت از king8kasra

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ King8Kasra اسم شما در بازی ؟ Fawareh توضیح شما در باره این شکایت؟ پرواضحه تو عکس . ایشون ماشینم رو به رگبار بستن. مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 6. amin1 tahdid

  به نام خدا خب, چون اسم من در این پست برده شده لازمه که چند نکته رو اعلام کنم. من امروز صبح اومدم داخل تیم اسپیک سرور و امین1 به من لینک عکسی که Prince گزاشته رو داد و گفت به نظرت Photo Shop هه؟ من بهش گفتم که ایا واقعا این فحش هارو دادی قسم خورد و گفت نه !!! من برای اطمینان با برنامه Anydesk کامپیوتر امین رو چک کردم و لاگ چت های اونو در اون ساعت دیدم و متوجه شدم که امین این چت هارو ندادی برای اطمینان هم لینک لاگ اورا برای شما ارسال میکنم تا با دقت به این شکایت رسیدگی شود با تشکر !!! لینک لاگ: http://s8.picofile.com/file/8337947326/console_log.1.html
 7. amin1 tahdid

  http://s9.picofile.com/file/8337948426/Doc1.docx.html لینک اسکرین شات از لاگ !
 8. amin1 tahdid

  شکایت شما قبلا رسیدگی شده !
 9. شکایت از Mr_ Mahdi

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Mr_Mahdi اسم شما در بازی ؟ Fawareh توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون در اونت دایس بدون دلیل مشخص به خیلی از پلیرها از جمله من حمله کردند ! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 10. amin1 tahdid

  in bazi kon baid ban bse pole manm dozdie
 11. amin1 tahdid

 12. amin1 tahdid

  من میتونم Log خودم رو لینک کنم بهمراه اسکرین شات های باج گیری شما.
 13. amin1 tahdid

  شما اگر قوانین رو بلد بودید میفهمید که شاهد کاری نمیتونه بکنه اگر از شاهدم منم 10تا شاهد میارم
 14. در خواست عضویت درفکشن پزشک

  اسم واقعی شما؟محمد سن واقعی شما؟16 اسم شما در بازی؟mmdsafa2838 لول /سطح شما در بازی؟6 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟4.5.6 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)لیدر خوب پول خوب چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون رفیقام توشن و حقوق خوبی داره کار راحتی هم هست ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله کامل روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)3
 15. Today
 16. amin1 tahdid

  بنده خودم شخصا شواهداتی که از این جعل مدرک نظر کردم را بازگو می کنم ! -1.در پیکان زیرین اشاره شده به متن فاحشه دوم < اگر کمی بینا باشید شاهد تغییر رنگ کادر با بقیه صفحه بازی هستید . -2.در پیکان بالایی اشاره شده به متن فاحشه اول < اگر کمی بینا باشید سایز و اندازه متن و رنگ متن با بقیه متن ها تغییر کرده !
 17. amin1 tahdid

  این کار جعل مدرک است ! بنده شواهداتی قرار میدهم که شرح آن ها را @MehrshadSd توضیح میدهد!
 18. amin1_None-Rp

  اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟amin1 اسم شما در بازی ؟Mr_HoSsEiN توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام و احترام این اقا به ظاهر زرنگ در چهار راه در حضور پلیس DM میکنند و بعد از بازی quit میدن تا وانتد دریافت نکنند ! مدارک مورد نیاز برای شکایت؟http://uupload.ir/view/wm8_proxy_sa_2018-09-22_15-16-54-708.avi/
 19. amin1 tahdid

  ااسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟amin1 اسم شما در بازی ؟PrinCe توضیح شما در باره این شکایت؟این اقا منو تهدید کرد شکایتمو پس بگیرم با الفاظ رکیک این اقا که نمیخواد قبول کند که فوش داده میگه فوتوشاپه من میتونم از چت کنسول هم عکس بدم! اگه اونا عکسی دارن که اون موقع فوش ندادن و فوتوشاپه زیرش میتونه پست بزاره مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
 20. در خواست عضویت در موسسه خبرنگاری

  اسم واقعی شما؟ رحمت سن واقعی شما؟ 15 اسم شما در بازی؟ VitoCorleone لول /سطح شما در بازی؟ 5 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟ 4ساعت فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود) نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح) فکشن خوبیه چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح) فکشن خوبیه ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت) 1الی2 بار
 21. پیشنهاد های جالب!

  با عرض سلام و خسته نباشد دوباره به ادمین و اونر سرور ایران ام تی ای پیشنهادها:1-گذاشتن قابلیت بازکردن قفل ماشین و روشن کردن آن با خرج کردن drug برای ساخت وسایل موردنیاز انجام کار 2-گذاشتن مد جدید اونت:(سازنده اونت با ساختن مسیری پر پیچ و خم به شکرت کننده های اونت میگوید که باید خروجی اونت را پیداکنند.بعد از 5 دقیقه سازنده اونت با اره برقی هر شرکت کننده ای را که میبیند به قتل میرساند.هر سه شرکت کننده ای بتواند خروجی را پیدا بکند برنده است.) 3-گذاشتن مد دیگر اونت:(سازنده اونت ساختن مسیرهای پر چالش و سکو های پرش بلند را شروع میکند و پس از اتمام ساخت شرکت کننده ها به صف سوار ماشین ها میشوند.((تعداد ماشین ها محدود است))باید مسیر های پر چالش را رد کنند و به خط پایان برسند.اگر بعد از یک مدت طولانی کسی به خط پایان نرسید،کسی که بیشترین مسافت را رفته است،برنده است) 4-فعال کردن فکشن نیدفورد اسپید و اضافه شدن قابلیت پلیس ها در باخبر شدن از انجام دادن مسابقه های خیابانی غیرمجاز توسط اعضای فکشن و سعی پلیس ها در گرفتن اعضای فکشن 5-اضافه شدن قابلیت اعلام پلیر تحت تعقیب بالای 4 وانتد در سرور و جایزه دادن به هرکسی که آن تحت تعقیب را به قتل رسانده باشد. 6-اضافه شدن تست رانندگی در فکشن آموزش و مربیگری(اضافه:وقتی گواهینامه رانندگی تاریخ انقضاش به پایان رسید،باید رفت پیش اعضای آن فکشن و تست رانندگی داد جهت تمدید تاریخ گواهینامه) 7-رای گیری برای انتخاب رعیس جمهور سرور به مدت یک ماه توسط پلیر ها(رعیس جمهور باید ادمین باشد و هدف های خود برای رعیس جمهور شدن را بگوید) 8-قابلیت خرید قسطی ماشین و موتور 9-گذاشتن مسابقه رقص ماشین(دو نفر با ماشین هایی که هیدرولیک دارن با هم یک موسیقی را گوش کرده و همراه آن ماشین را میرقصانند و پلیرهای سرور بعد از مشاهده رقابت رای میدند که کدام پلیر بهتر با ماشین رقصیده) 10-گذاشتن مسابقه درگ 11-قابلیت رشوه دادن به پلیس جهت آزادکردن خود از زندان امیدوارم از پیشنهادهایم راضی باشید و در سرور قرارداده شود باتشکر امضا:aliraaz
 22. گزارش های هفتگی خبرنگار

  1amin1 شما 300 کا دریافت میکنید. (100عکس قبول) madboyh شما 186 کا دریافت میکنید. (62 عکس قبول) alizvl شما 300 کا دریافت میکنید.(100 عکس قبول) جمع کل : 786 کا.
 23. پیشنهاد و انتقاد۹

  راستی یادم رفت.جی تی ای وی یارو درسته زن و بچه داره ولی خرج و ایناش از جیبش کم نمیشه
 24. amin1

  هر کی حجم داره این فایل اینو دانلود کنه همه Ss های توی عمر Mta اش رو گذاشته Ss های منو بزار گلم
 25. در خواست عضویت درفکشن پزشک

  اسم واقعی شما؟hamed سن واقعی شما؟19 اسم شما در بازیhamed_ir17 لول /سطح شما در بازی؟7 در طول روز چقدر بازی می کنید ؟7-8 فکشن/ مافیا قبلی شما چیست و چرا آن را ترک کردید؟ (اگر فکشن داشتید در غیر این صورت نداشتم ذکر شود)نداشتم هدف شما برای پیوستن به این فکشن / مافیا چیست؟(حداقل 1 خط توضیح)مدیک بودن را دوست دارم زیرا در ان ماهر هستم چرا فکر می کنید که این فکشن /مافیا جای خوبی برای شما است ؟(حداقل 1 خط توضیح)زیرا دوستانم در این فکشن بودند و خیلی راضی بودن ایا قوانین عمومی و فکشن /مافیا را بلد هستید و تسلط کامل دارید؟بله 100درصد روزانه چقدر از انجمن بازدید می کنید ؟(چند ساعت)2
 26. ban amin1

  من مدارکی که اثبات میکنه شما باج و رشوه از من بابت این شکایت میخواهید رو دارم. در صورت نیاز منتشر خواهم کرد! پس تا کار بع جاهای باریک کشیده نشده فکر خود را به روی پس گرفتن شکایت بگذارید! این پیشنهاد من به شما است!
 27. گزارش های هفتگی گارد ملی

  تایید شد
 1. نمایش فعالیت های بیشتر

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.